SPORTVERENIGING „OOSTRUM O Op de zaterdagavond vond een zeer goed bezochte receptie plaats waarop aan enkele (oud)bestuursleden KNVB-onderscheidingen wer den uitgereikt, terwijl later op de avond door de vereniging zelf nog enkele mensen in het zonnetje werden gezet voor hun trouw aan de club vanaf het begin. De zondag mag als hoogtepunt van de feestelijkheden worden ver meld. Na een H. Mis met een aangepaste preek door de heer Pas toor, kon het stratenvoetbaltoernooi van start gaan. Het lijkt ons niet teveel gezegd, als we stellen dat half Oostrum hier aan meedeed. Met enige joekskapellen en nog een band in de feesttent werd voor een prima sfeertje gezorgd. De fikse regen bui die omstreeks half zes die avond viel, kon de jubileumfees ten niet bederven, die tot dan toe en ook weer na die bui met goed weer begunstigd waren. De veteranenvoetballersdie op de ze 5 dagen niet aan bod waren gekomen, kregen hun kans een week later op een ook zeer geslaagd veteranentoernooiEn ook daar werkte het weer in alle opzichten mee. Met het onderling toernooi en de feestavond op 1 juni, werd het jubileum afgesloten. Nooit eerder troffen we zulk goed weer op het toernooi en feestavond, zodat het succes bij voorbaat ver zekerd was. 's Avonds werden een achttal jubilarissen (25 en 40 jaar lid) gehuldigd. Daarnaast werd afscheid genomen van G. Ver meulen, die vele jaren leider van het le elftal was en van Cor en Riek Wilmsen, die meer dan tien jaar op voortreffelijke wij ze onze kantine hebben beheerd. Uiteraard ging een en ander vergezeld van een presentje en/of bloemen. De nieuwe kantinebe heerders (G. Linders en echtgenote) konden op deze avond, voor zover nog nodig aan de leden worden voorgesteld. Rest ons nog eenieder die in meerdere of mindere mate zich heeft ingezet en heeft meegewerkt aan het welslagen van ons ju bileum, vanaf deze plaats hiervoor zeer hartelijk te bedanken. Zonder jullie medewerking zou het immers nooit hebben kunnen slagen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maandag 24 juni 1985 om 20.30 uur vergadering S.V.O. afdeling jeugd, ouders en leiders N.K.S. kamp. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11