SPORTVERENIGING „OOSTRUM" De lijst met aanvragen groeit nog steeds, zeker met de Kinder bedevaart 1986 in zicht. Wij danken U reeds bij voorbaat zeer hartelijk. Bestuur en medewerkers/sters Lourdescomité afdVenray van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. H. Beerkens, sekr. (04780 - 83428). o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o—o-o—o-o-o-o—o-o—o—o—o—o—o—o—o S.V. OOSTRUM: GESLAAGDE_JUBILEUMFEESTEN De feestelijkheden rondom het 50-jarig jubileum van SV OOSTRUM, die begonnen op 15 mei, zijn dit weekeinde, 1 juni, afgesloten met het jaarlijks onderling toernooi en de eigen feestavond. Terugblikkend mogen we zeggen, dat een en ander zeer geslaagd is. Begonnen werd op 15 mei met de zgnSpraelanddagJongens van diverse instellingen zoals Spraeland kregen de kans in een onderling toernooi te zien wie de sterkste was. Met een landing van 4 parachutisten en een feestavond met muziek werd deze eer ste dag besloten. Het zgn. poliotoernooi op Hemelvaartsdag voor A-elftallen, kon uiteraard niet mislukken, gezien de ervaring die we in de afgelopen jaren daarmede hebben, 's Avonds was er een disco voor de jeugd met de groep Game. Goede muziek, dat echter toch een groter publiek verdiende. De -jeugd van de lage re school werd niet vergeten en kwam op vrijdagmiddag aan bod. De Speelkardie van het POL was gehuurd, was een goede greep. Ook de artiesten op die avond, de groep Rendez Vous en later op de avond Frank en Mirella waren goed gekozen en zorgden voor een gezellige sfeer. De B-C-D- en E-jeugd speelden hun toernooi op zaterdagmid dag oaom de Br. Huybers-trofee Vermeld dient nog te worden de poppenkast op vrijdagmiddag voor de allerkleinsten. Het duo, dat onder de naam "Lanterfant" op treedt, bleek met zijn spel in en voor de poppenkast de aller kleinsten gemakkelijk ruim drie kwartier te kunnen boeien. 10

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 10