geen auto's meer op het parcours zijn geparkeerd. Achtereenvolgens komen de volgende categorieën aan de start: - jeugd; - adspiranten B; - adspiranten A; - junioren; - gentlemen; en - veteranen. Vanaf de adspiranten A is onze vereniging in elke categorie vertegenwoordigd. In deze categorie betreft het drie eerste jaars wedstrijdrenners, die inmiddels de aansluiting hebben ge vonden. Bij de junioren verdedigen Hans van de Munckhof en Michel Willemsen onze clubkleuren. Bij de gentlemen zijn wij veruit het beste vertegenwoordigd met 9 renners, waarvan Thijs van Asten en Eric Classens tot de favorieten voor de ereplaat sen moeten worden gerekend. In deze categorie zien wij ook nog steeds onze "good old" Drees Willemsen, die met zijn 46 jaren toch niet zo gemakkelijk "gelost" wordt. Bij de veteranen houdt Gerard Keijsers de eer van onze club hoog en met verve. Zijn prestaties tot nog toe bestempelen hem tot een der grote kanshebbers. Entree: De bewoners van het parcours en de "binnenring" hoeven geen en tree te betalen. Alle andere toeschouwers betalen aan de kas sa's 3,00 entree, met uitzondering van kinderen onder de 12 jaar. Voorzover de voorraad strekt ontvangt U bij de entree gratis een informatief programmaboekje. Veiligheid Zoals reeds gezegd wordt het parcours op gevaarlijke punten be veiligd. Ook houden onze medewerkers tijdens de wedstrijden toezicht op het gebeuren. Gezien Uw ervaringen (en die van ons met U als wielerpubliek) denken wij, dat wij ervan mogen uit gaan, dat een veilig en sportief verloop van de wedstrijden door U niet in het gedrang gebracht zal worden. Let U er echter vooral op, dat U de honden en katten bij voorkeur in huis houdt, maar anders minstens aan de lijn. Dat voorkomt ongelukken. Let ook op Uw kinderen en zorg ervoor, dat niet onnodig de weg overgestoken wordt. De renners rijden met snelheden van tussen de 40 en 50 km. per uur, zodat zij er zijn voor U het weet. Ook de speaker zal regelmatig een beroep op U doen i.v.m. de veiligheid. Daaruit spreekt geen wantrouwen jegens U maar be zorgdheid om de gezondheid van de renners en van U. Wij wensen U a.s. zondag veel kijkgenot bij dit jaarlijkse wie- lerfeest o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 7