Vanuit de school: Enkele mededelingen: - Op donderdagmiddag 13 juni hebben alle kinderen van de kleu ter- en lagere school vrij i.v.m. een studiemiddag van het team met als onderwerp School Werk Plan - Op vrijdagmiddag 14 juni hebben de kinderen van de kleuter school vrij omdat de leidsters een bezoek brengen aan de peuter speelzaal Met vriendelijke groeten, Team kleuter- en lagereschool - Heeft iemand een tweedehands televisie voor op de kleuter school? U kunt hiervoor kontakt opnemen met Lidwien. Telefoon: 82475 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 1 juni Harmonie, oud papier ophalen 1 juni Onderling toumooi'S.V.O. met 's avonds feestavond 2 juni Wielerronde van Oostrum, T.W.C. Oostrum juni begin juni: StratenvoetbaltournooiO.J.C. Induna 4 juni' Bestuursvergadering S.V. Oostrum, afd. korfbal 6 juni Bestuursvergadering S.V. Oostrum, afd. voetbal 8 juni Serenade Oere Toe 11 9 juni Sacramentsprocessie 11 juni Interne vergadering oudervereniging 20.30 uur 13 juni Jeugdleidersvergadering S.V.O. 13 juni Harmonie, Bestuursvergadering 22 juni Zeskamp, feestavond buurtvereniging "de Aide Beek" 30 juni Open wedstrijd Flying Jumpers Oostrum 4 juli Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal 6 juli Harmonie, oud papier ophalen 6 juli Hürmonie, viering 25-jarig jubileum tamboerkorps 7 juli Gezinsfietstocht 25 en 40 km. T.W.C. Oostrum 9 juli Vergadering werkcomité 11 juli Jeugdleidersvergadering S.V.O. 11 juli Harmonie, Bestuursvergadering 27 aug. Fietstocht, O.V.B. aug. eind augustus: Sozen Zeskamp, O.J.C. Induna 1 sept Gezinsfietstocht 25 en 40 km. T.W.C. Oostrura 1 sept Open wedstrijd F.C.C. "Flying Jumpers Oostrum 3 sept Vergadering werkcomité 10 sept Demonstratie klaarmaken lekkere hapjes, O.V.B. 14 sept Bloemenaktie Oere Toe 3

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3