SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Oostrum het heft weer in handen en op slag van rust scoorde Carlo Verheijen de gelijkmaker uit een mooie pass van Henri WW Wilmsen2-2 In de tweede helft was het de scheidsrechter die het spel be paalde. De wedstrijd liep enigszins uit de hand, mede door het feit dat hij Stormvogels 2 penalty's cadeau gaf. Een Oostrummer werd van het veld gestuurd en Stormvogels wist zelf ook nog een keer te scoren waardoor de eindstand 5-2 werd. Met deze wedstrijd namen we tevens afscheid van Theo Kessels, Toet Poels en leider Sraar Vermeulen. Zij hebben zich jarenlang voor het eerste elftal ingezet. Namens iedereen bedankt'. Na de wedstrijd werd Theo Kessels gehuldigd omdat hij MEER DAN 500 wedstrijden het doel van Oostrum's eerste elftal heeft ver dedigd. Een fantastische prestatie, waar iedereen een voorbeeld aan kan nemen. Verder bedank ik iedereen die dit jaar met ons meegeleefd heeft en ik hoop dat we volgend jaar meer succes heb ben. Tot ziens. Uw verslaggever. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S1V1°0STRUM_AFD_. TENNIS Op zaterdag 1 juni 1985 wordt de Oostrumse sportdag gehouden, met aansluitend de inmiddels bekende feestavond. Leden van de tennisvereniging kunnen zich middels onderstaand strookje aanmelden voor het tennistoernooi of voetbaltoernooi en de feestavond. Afhankelijk van het aantal deelnemers zal bezien worden in welke vorm het tennistoernooi zal worden gehouden. De leden van de tennisvereniging die willen voetballen geven zich ook via dit strookje op, dat dan zal worden doorgegeven aan het secretariaat van de voetbalclub. Onderstaande personen hoeven zich niet meer aan te melden: F. Schelbergen Th. Camps M. Camps W. Jeuken A. Jeuken tennis en feestavond tennis en feestavond en feestavond en feestavond en feestavond 11 tennis tennis tennis Kx

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11