Zaterdag 25 mei: deelname jeugdorkest aan de play-in te Merse- lo. PEELTOERNOOI_HELENAVEEN Op zaterdag 11 mei j.l. werd door het orkest van onze vereni ging deelgenomen aan het Peeltoernooi dat dit jaar in Helena- veen gehouden werd. Dit Peeltoernooi is een jaarlijks toer nooi, waaraan wordt deelgenomen door muziekverenigingen uit de Peelstreek, Oost-Brabant en Noord-Limburg. Door het orkest werd uitgevoerd Suite Romantique van Meindert Boekei en de wals Gold und Silber van Franz LéharDe jury, in de persoon van de heer Bouguenon uit Venlo, kende voor deze uitvoering het predikaat "goed" toe, een predikaat waarmee het orkest onder leiding van directeur Poels terecht trots mag zijn. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 15 t/m 19 mei 25 mei 25 mei 27 mei 1 juni 1 2 juni juni juni juni juni 6 9 11 juni 13 juni 13 juni 22 juni 30 juni 4 juli 6 juli 6 juli 7 juli 9 juli 11 juli 11 juli 27 aug. aug. 1 sept 1 sept Jubileum-feesten S.V.O. afd. voetbal. Veteranentoernooi i.v.m. Oostrum 50 jaar. Harmonie, deelname jeugdorkest aan Play-in te Merse lo. Int. Pinksterrit 80 en 150 km. T.W.C. Oostrum. Harmonie, oud papaier ophalen. Onderling toernooi S.V.O. met 's avonds feestavond. Wielerronde van Oostrun, T.W.C. Oostrum. (begin juni) StratenvoetbaltoernooiO.J.C. Iduna. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Sacramentsprocessie Interne vergadering oudervereniging 20.30 uur. Jeugdleidersvergadering S.V.O. Harmonie, bestuursvergadering. Zeskamp, feestavond Buurtver. "De Aide Beek". Open wedstrijd Flying Jumpers Oostrum. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, viering 25-jarig jubileum tamboerkorps. Gezinsfietstocht 25 en 40 km. T.W.C. Oostrum. Vergadering werkcomité. Jeugdleidersvergadering S.V.O. Harmonie, bestuursvergadering. Fietstocht, O.V.B. (eind aug.) Sozen zeskamp, O.J.C. Iduna. Gezinsfietstocht 25 en 40 km. T.W.C. Oostrum. Open wedstrijd F.C.C. Flying Jumpers Oostrum. 2

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2