verkeerde in een bloedvorm. Na tien minuten was het echter raak voor Oostrum: Ton Fleurkens maakte handig gebruik van een dood moment in de wedstrijd (Venray bleef staan bij een vrije trap) en schoof de bal naar Herman Jeucken die een voorzet op maat afleverde waar John Wilmsen zijn hoofd tegen aan zette en de Venray-goalie was kansloos 1-0. Venray, versterkt met meerdere spelers uit een hoger elftal, verloor de greep op de wedstrijd en ging veel praten in het veld Oostrum verzuimde afstand te nemen doordat er vaak te gehaast gespeeld werd hetgeen enorm konditie kostte. RUSTSTAND 1-0. Na rust eenzelfde beeld al waren er in het eerste half uur wei nig scoringskansen te noteren. Na een half uur werd Bert Linders op rechts de diepte ingestuurd en eerlijk is eerlijk, Bert is verdomd op die korte stukjes sneller geworden en zette de bal voor en het was Herman Jeucken die koppend scoorde 2-0. Nog een kwartier en langs de kant dachten we reeds twee punten binnen te halen temeer ook omdat Venray verzuimde te voetballen en een van de spelers door de scheidsrechter even ter afkoeling aan de kant mocht vertoeven. Bij een van de aanvallen scoorde Venray echter tegen 2-1 en roken ze de kans op een gelijkspel en drie minuten later lag de gelijkmaker in de touwen 2-2. Met nog 7 minuten te spelen was de strijd weer open met dit verschil dat Venray herboren leek en Oostrum "kapot" zat. Vier minuten voor tijd lag de bal opnieuw in het net 2-3. De wedstrijd was gespeeld en onze spelers gingen teleurgesteld van het veld af, Leo Wilms had het zo kwaad zitten dat hij be sloten heeft volgend jaar toch nog te blijven voetballen. Dit was het, volgend jaar melden we ons weer! -o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-oo—0--0—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-oo NOBEL_NIEUWS Onder fraaie weersomstandigheden werd j.l. zondag om en nabij M. Staaks een onderlinge wedstrijd georganiseerd samen met de afdeling Wanssum - Geysteren. Nadat het dressuur, het spel en de cross er op zaten kon de ba lans worden opgemaakt. Ie en winnaar van de "Vriendschapswisselbeker" werd Han Mar tens uit Wanssum. Van Nobel behaalde Martien Custers de 2e prijs, Theo Verstegen de 4e, Renatte Peeters de 5e, Elly Staaks de 9e de en Piet Staaks Werd 13e de. De ekstra prijs voor de beste amazone in het dressuur werd ge wonnen door Corry Lenssen uit Wanssum. 14

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14