(Met onderstaande strook kun je je opgeven) Naam: Voorletters Roepnaam: Adres: Geb. datum: Postcode Inleveren bij R. de Kleijn, Binnehof 17, Oostrum (pasfoto bij sluiten) o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In de voorlaatste competitiewedstrijd tegen kampioen E.W.C. 2 was Oostrum er op gebrand beide punten mee naar huis te nemen. Oostrum startte voortvarend en de Wellse verdediging had veel grove overtredingen nodig om een achterstand te voorkomen. Oos trum was beter, maar het was Well dat de score opende. Een te zachte terugspeelbal werd koel afgestraf; 1-0. Tot de rust bleef het hierbij. De eerste 20 minuten na de rust waren volledig voor Oostrum. Al vrij snel viel dan ook de gelijkmaker te noteren. Carlo Ver hei jen kopte in uit een voorzet van Henk van Göch en tergend langzaam ging de bal over de lijn; 1-1. Oostrum ging hierna goed door en het duurde niet lang voor Oos trum op voorsprong kwam. Carlo's directe tegenstander, die de gehele wedstrijd naar een boeking solliciteerde vloerde Carlo in het strafschopgebied; penalty. Henri Wilmsen liet deze kans niet aan zich voorbij- gaan; 1-2. Na dit doelpunt verslapte de aandacht bij Oostrum waardoor Well diverse scoringskansen kreeg. Eén van die mogelijkheden resul teerde in de gelijkmaker: 2-2. Hierna had Oostrum de beste mo gelijkheden op een derde doelpunt maar het bleef helaas bij een 2-2 gelijkspel. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_4-VENRAY_8_ 2-3 In de laatste wedstrijd van dit seizoen is Oostrum 4 er niet ingeslaagd het uiteindelijk puntentotaal op twintig te brengen. Oostrum startte goed en was zeer aanvallend ingesteld. Het onverdiende verlies in Venray destijds zou en moest goed gemaakt worden. De eerste kans was echter voor Venray maar Wiel 13

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13