ZONDAG 12 MEI "F^C^CFLYING JUMPERS" Van de leden Zaterdag 11 mei zijn er weer diverse aktiviteiten op de cross baan te beleven. Willen jullie tijdig aanwezig zijn. Het bestuur. De volleybalclub van vrijdagavond 19,00 - 20.00 uur heeft weer v.a. 1 mei de deuren gesloten, tot 1 september. Iedereen krijgt eind augustus weer persoonlijk een uitnodiging om 't nieuwe seizoen te kunnen starten. Wij wensen alle leden een zonnige zomer toe, en een fijne vakan tie en tot ziens Wil Janssrn en Thea Groenen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o t/Cw GEZINSFIETSTOCHT Zondag 12 mei a.s. is het dan weer zover. De eerste gezins fietstocht van dit jaar wordt dan gehouden en wij hopen, dat de opkomst weer even groot zal zijn als vorig jaar en de reacties van de deelnemers even positief. Deze keer hebben wij twee routes uitgezet, één van 25 km. en één van 40 km. De 25-km-route is speciaal bedoeld om ook de gezinnen met kleinere kinderen en hen die wat minder ver willen of kunnen fietsen de gelegenheid te geven om deel te nemen Zij, die al eerder hebben deelgenomen aan deze gezinsfiets tochten weten, dat het nog elke keer gelukt is om een prachtige route uit te zetten, vooral over rustige weggetjes door onze mooie, natuurrijke omgeving. Zoals gebruikelijk is onderweg een controle-post opgenomen, waar aan de deelnemers een hartversterkertje wordt aangeboden. Iedere deelnemer ontvangt een routebeschrijving, terwijl de gehele route is uitgezet met duidelijke borden. Er kan gestart worden tussen 10.00 en 14.00 uur bij zaal de Karklingel aan de Mgr. HanssenstraatDe sluiting is vastge steld op 17.00 uur. 23

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 23