k95fbal 22 li jkraaker in het net na een afschuwelijke blunder in de achter hoede. Oostrum was nu duidelijk aangeslagen. Tien minuten later scoorde een Horster middenvelder met een zon dagschot op schitterende wijze, afstand 25 meter ineens in de rechterkruising, 1-2. Oostrum probeerde nog wel de bakens te verzetten, maar echt ge vaarlijk werd het niet zodat na 90 minuten Wittenhorst twee pun ten mee kon nemen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Trainen: Afgelopen woensdag 8 mei is er voor de laatste keer getraind, omdat de tweede helft van de veldkompetitie afgelopen is. Raadpleeg wel regelmatig het publikatieborddaar er onder ling nog wedstrijden gespeeld worden.. TOERNOOI^ 2 juni a.s. nemen wij deel aan een toernooi voor junioren, aspiranten en pupillen te Meterik. Tijdens de training van 8 mei hebben de meisjes van de leidsters een invulformulier hiervoor ontvangen, dat uiterlijk zaterdag 11 mei a.s bij de leidster moet zijn ingeleverd. De afgelopen 2 weken is d.m.v. een invulformulier gevraagd ken baar te maken of men al dan niet door blijft korfballen. Veel leden hebben deze invulstrook echter niet ingeleverd. Omdat wij voor 20 mei het aantal teams bij de N.D.K.B. moeten opgeven, gaan wij er vanuit dat de leden die de invulstrook niet ingeleverd hebben door blijven korfballen. Zo niet, dan uiter lijk 15 mei schriftelijk afmelding bij de sekretaressemevr. Daniels-BoveeKloosterstraat 9. 1 Juni wordt er tijdens de Oostrumse dag een onder linge korfbalwedstrijd gespeeld, aansluitend hierop volgt de jaarlijkse feestavond van S.V.O. Voor deze wedstrijd, evenals de feestavond kunnen senioren, recreanten en niet-spelenden leden zich opgeven. Wanneer er belangstelling is voor tennissen of voetballen tijdens deze dag, kan men zich hiervoor eveneens op geven (opgave-formulieren inmiddels uitgereikt tijdens de laat ste training) -O-O-O O-O O-OOO-O-Ooo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 22