8 tig jaar. Leef zo eenvoudig vanuit Uw geloof, dat dit voor Uw kind voldoende is om zijn hele leven gelovig te kunnen blijven. Hebben wij zo ook niet het geloof ontvangen van onze ouders? Uw kind zal gelovig worden in die mate dat U Christus liefhebt en leeft volgens Zijn geboden. Wij wensen, dat Uw kind een de gelijk mens en een waarachtig christen wordt. Geef U moeite om bij Uw kind de liefde tot Christus te doen leven en te doen groeien. De Heer nodigt nu Uw kind uit om elke zondag met Hem maaltijd te vieren. Ondersteun en bemoedig Uw kind, door Uw voorbeeld, om aan die uitnodiging gevolg te geven. Dan zal deze Communiedag geen eindpunt zijn maar een blij begin voor ouders en kinderen, een blijvend feest. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEMENGD_KOOR_OOSTRUM 9 mei: 14.30 uur 40-jarig Jubileummis 10 mei: 14.00 uur 25-jarig Jubileummis 15 mei: 14.00 uur 50-jarig Jubileummis 17 mei: 14.30 uur Huwelijksmis 25 mei: 13.30 uur 25-jarig Jubileummis Dit zijn enkele data om te onthouden en als het kan vrij te houden om te komen zingen. Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld Secr. L. Versteegen tel. 84910. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NEDERLANDSE HARTSTICHTING De kollekte voor de Hartstichting heeft opgebracht 1.232,70. Aan allen, die eraan meegewerkt hebben, deze aktie te doen slagen, heel hartelijk dank. namens de Hartstichting. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8