vraagd zijn, worden om 10 uur bij G. Kessels, Stationsweg ver wacht Het oud papier kan weer vanaf 10 uur gebundeld aan de straat worden klaargezet, vanaf dat tijdstip zal het door onze leden worden opgehaald. Eveneens op zaterdag 4 mei zal door onze vereniging medewerking worden verleend aan de Dodenherdenking in Venray. Alle leden van het orkest en de leden van het tamboerkorps zoals afgespro ken, worden daarvoor in uniform met pet om 19.45 uur in Venray in de Grote Kerk van St. Petrus-Banden verwacht. Zondag 5 mei: opluistering van de Eerste Communieviering. Alle leden van orkest en tamboerkorps worden daarvoor in uniform met pet verwacht om 9.40 uur op de speelplaats van de school. Vanaf de school zullen we de Communicantjes begeleiden naar de kerk en vervolgens de H. Mis mee opluisteren. Na deze Hoogmis zal in de kerk een extra repetitie voor het grote orkest gehouden worden. We rekenen graag op de aanwezig heid van alle leden van het orkest. Maandag 6 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 8 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Donderdag 9 mei: bestuursvergadering in het gemeenschapshuis. Zaterdag 11 mei: deelname orkest aan het Peeltoernooi Zondag 12 mei: opluistering Hoogmis met Mariaprocessie Koninklijke onderscheiding voor de president van onze Harmonie. Op 29 april j.l. werd bekend gemaakt, dat aan de president van onze Harmonie, Antoon Janssen, een Koninklijke onderscheiding was toegekend: mededeling werd gedaan van de benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Dit blijde nieuws was de aanleiding tot een welgemeende spon tane serenade door onze muziekvereniging, op maandagavond j.l. voorafgaande aan de repetities. Aansluitend aan deze muzikale gelukwens door alle leden van on ze Harmonie, willen wij ook graag vanaf deze plaats onze pre sident van harte gelukwensen met deze onderscheiding. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2 /-V

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2