SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 19 trokken, die in 1876 gereed kwam. Aan de voet van de basiliek bevindt zich de uit 1889 stammende Rozekranskerk (Eglise du Rosaire)die in neo-byzantische stijl is gebouwd. Ten zuiden van de basiliek voert een Kruisweg (Chemin du Cal- vaire) in 15 minuten naar een hooggelegen punt, dat een prach tig uitzicht biedt. Onder de Esplanade is de ondergrondse Pius X-basiliek gebouwd, de op de Sint Pieter in Rome na de grootste kerk ter wereld, die in 1958 werd voltooid. Tot de heilige plaatsen behoort ook de bron bij de grot van Massabielle, waar van het geneeskrachtige water naar de speciale baden voor de zieke pelgrims wordt geleid. Tijdens deze dagen verblijft U in een hotel waar U naar keuze 2 of 3 maaltijden per dag kunt gebruiken. U heeft alle tijd om de Heiligdommen te bezoeken en aan de avondprocessie deel te nemen. Reisleiding is ter plaatse aanwezig, zodat U in Lourdes in goede handen bent en indien gewenst aan diverse excursies kunt deelnemen (Grotten Betharram, Biarritz, Pyreneën) Belangstellenden voor deze interessante reis kunnen voor infor matie en reservering terecht bij de Rabobank. De reis, waarbij begeleiding aanwezig is, kan bij de betreffen de banken worden geboekt voor 499,per persoon. Een folder ligt voor U gereed. Vertrekdatum: vrijdag 14 juni 1985; vertrek vanaf: vliegveld Brussel (Zaventem) Voor hen die het bezwaarlijk vinden met eigen auto te gaan, is vervoer per bus vanaf Venlo mogelijk. U dient dan rekening te houden met extra vroeg vertrek in verband met meerdere opstap plaatsen. Voor nadere informatie kunt U terecht bij: Rabobank Oostrum, tel. 86767. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Na vele jaren van trouwe dienst heeft onze kantinebeheerster Riek Wilmsen te kennen gegeven na dit seizoen te willen stoppen met haar werkzaamheden voor onze club. Haar opvolgers worden Ger Linders en zijn echtgenote Binnenhof 19 te Oostrum. Riek (en uiteraard ook Cor) willen wij van deze plaats alvast hartelijk danken voor de lange tijd en de prettige wijze waarop zij de zaken in onze kantine steeds hebben gedaan. Het Bestuur. _o-o—o—o—o—o-o-o-o-o—o—o—o-o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 19