Ysselsteyn. In de eerste twee minuten was het dan ook meteen zeer gevaarlijk voor het doel van Ysselsteyn maar Ysselsteyn liep zeer snel warm en onze achterhoede kreeg handenvol werk. De ruststand van 2-0 was dan ook zeer verdiend. Nadat de thee genuttigd was en nieuwe afspraken gemaakt waren, was het meteen na rust alweer raak en was de wedstrijd gespeeld, 3-0. Dat de eindstand 5-0 werd was zeker niet geflatteerd, we waren rijp voor een grote nederlaag. Inzet was er wel, we wilden het soms te mooi doen en alles zat tegen. Leider Chris van Cuyck was notabene jarig en dan deze nederlaag. Chris werd lijder. Even was er de gedachte om in de rust Westerhof-pilletjes in de thee te doen maar afgesproken is om de komende wedstrijden anders te voetballen. We hebben gesproken met de clubleiding van F.C. Twente en Vitesse en ook wij zetten onze deuren voor niets open maar niet voor 1 wedstrijd maar voor de komende 3 wedstrijden, die alle hier in Oostrum afgewerkt zullen worden. 15e_G.R. OOSTRUM 5 - WITTENHORST_106_=_1_(3-1) Dit is alweer de zoveelste overwinning voor de 5e Colonne waar ze zelfs tot in Volendam op zitten te wachten en deze laatste overwinning was tevens de gemakkelijkste. Dat het zo gemakke lijk zou gaan, zou je in het begin niet zeggen, al waren de be tere kansen toch wel voor Oostrum. En geheel volgens de ver houdingen was het Oostrum dat de score opende en wel door ge legenheids-spits Harrie Linders, hij stond m de spits omdat Country Boy Ton zich toen in heel andere contereien bevon hij was het die met een vlakke schuiver met rechts 1-0 aante kende. Lang hadden we geen plezier van deze voorsprong want kort daarop kon Wittenhorst op gelijke hoogte komen door een hoekschop langs Twan Claessens te koppen. Hierna waren de kan sen voor Oostrum maar het wou maar niet lukken, gelukkig von den wij Wittenhorst bereid om het scoren nog eenmaal voor te doen en zo werd een voorzet van Henk Claassens door een Horster speler ingeschoten: 2-1. Nu we dan wisten hoe het moest, ver liep het scoren wat makkelijker want de 3e goal die volgde, ont stond uit prima combinatiespel want een lage hoekschop van Sjaak Linskens kwam via de hak van Gradje Vollenberg bij e scheenbeen van René van Lieshout en voor de zekerheid w^rkte Henk Claassens de bal met zijn bovenbeen in de touwen Gelukkig viel toen vlug het rustsignaal want dit 3e doelpunt had van het halve team veel kracht gekost. Na de rust geloofde Wittenhorst nog even in een beter resultaat maar toen de inmiddels ontwaak te Country Boy Ton zijn eerste kans meteen benutte, zag Witten horst het laatste beetje hoop huiswaarts keren. Oostrum, dat nu wat vrijer kon voetballen, wist dat het gewonnen was en kon nog

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8