2 Zaterdag 27 april: deelname aan de Stertocht in Venray b.g.v. 125 jaar Euterpe. Alle leden worden daarvoor, in uniform met pet, verwacht op de parkeerplaats tussen gemeentehuis en Ursu- school om 13.30 uur. Vanaf de startplaats zullen we door het centrum naar het Schouwburgplein vertrekken. Tenslotte zullen we daarna, samen met de overige muziekgezelschappen vanaf het Schouwburgplein naar het gemeentehuis vertrekken, waarna de Stertocht ontbonden zal worden. We rekenen er graag op dat alle leden, voorzover enigszins mogelijk, op tijd aanwezig zullen zijn. Maandag 29 april: de repetitie voor het jeugdorkest komt op de ze maandag te vervallen i.v.m. afwezigheid van de directeur. Voor het grote orkest zullen, voorafgaande aan een korte geza menlijke repetitie, als volgt groepsrepetities gehouden worden: om 20.00 uur: hout-instrumenten in het gemeenschapshuis (G. Vol- leberg) om 20.00 uur: klein koper in het gemeenschapshuis (J. v. Oijen), om 20.00 uur: groot koper in de school (P. Verheijen) Aansluitend zal om 21.00 uur in het gemeenschapshuis een ver korte gezamenlijke repetitie gehouden worden. In verband met de diverse optredens in de komende tijd, rekenen we graag op de aanwezigheid van alle orkestleden. Donderdag 2 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps Zaterdag 4 meiopluistering van de Dodenherdenking in Venray om 20.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 29 april 2 mei 4 mei 5 mei 7 mei 7 mei 9 mei 9 mei 11 mei 12 mei 12 mei 14 mei 14 mei Uitleg demonstratie over ritm. bewegen, O.V.B Bestuursvergadering S.V.0. afdvoetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Eerste Communie. Interne vergadering oudervereniging 20.30 uur. Bestuursvergadering S.V.O. afdkorfbal. Jeugdleidersvergadering S.V.O. Bestuursvergadering Harmonie. Harmonie, deelname orkest aan Peeltoernooi te Helenaveen Mariaprocessie Gezinsfietstocht 25 en 40 km. T.W.C. Oostrum. Vergadering werkcomité. Leidstersvergadering S.V.O. afd. korfbal.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2