(/*c bond sS^ plaats. Ondanks zijn sterke eindsprint miste hij op banddikte de le plaats. Jurgen Heitling behaalde bij de 8 jarigen een mooie 3e plaats. Bij de Powder Puffs reed Caroline Reynolds zeer sterk, zij werd 2e. Bij de 10 jarigen kwam Remco Huisman verrassend sterk voor de dag, hij behaalde een mooie 2e plaats. René Kivits reed bij de 13 jarigen een sterke wedstrijd, hij werd le en won al de 5 manches. 3e Werd zijn clubgenoot Jan Hein Loonen. Behalve deze ereplaatsen reden deze middag een zeer goede wedstrijd: Ralph Knelissen, Giovanni Engels, Mark v.d. Wildt en Bart v.d. Sluis. Zij wisten allen een finale plaats te bereiken. Allen proficiat! En aan onze medewerkers onze dank. BOWLING BOND VENRAY UITSLAGEN_HUISLEAGUE Maandag Fall Down Disco 2000 Magic Line DD De Steeg S.V.C.B. Pinhunters Close Encounters Franssen Keukens Altijd Raak Pinfall Wizzard 4 3 3 1 0 1 1 3 11 Powder Puffs 5 -f 6 jarigen: 1. Heidl Beerkens, Overloon 2. Conchita Meuleners, Vlodrop 3. Ellis Smeets, Posterholt 5_+ 6 jarigen: 1. Jeroen Meuleners, Vlodrop 2. Stef Jansen, "F.C.C. Flying Jumpers 3. Bart Marcellis, Vredepeel 8 Jarigen: 1. Roger Heidens, Posterholt 2. Alexander Henstra, Posterholt 3..Jurgen Heitling, "F.C.C. Flying Jumpers Powder Puffs 9+10 jarigen: 1. Miranda Smeets, Posterholt 2. Caroline Reynolds, "F.C.C. Flying Jumpers 3. Kerry Hughes, Posterholt 9 jarigen: 1. Roy Theeuwen, America 2. Marvin LeuwolVenray 3. Denny Thoonsen, Posterholt 10 jarigen: 1. René Rongen, Heide 2. Remco Huisman, "F.C.C. Flying Jumpers 3. Giel Mommen, Oostnim lljarigcn; 1. Sander van Landegen, Vlodrop 2. Tommy Philips, Posterholt 3. Richard Peeters, Vlodrop 12 Jarigen: 1. Maurice Theelen, Posterholt 2. Jeroen Arts, Overloon 3. Marco Henstra, Posterholt 13 Jarigen: 1. René Kivits, "F.C.C. Flying Jumpers" 2. Aaron Voermans, Heide 3. Jan Hein Loonen, "F.C.C. Flying Jumpers 14_Jarigen: 1. John Rongen, Heide 2. Robert Giesen, Vlodrop 3. Andrew Hughes, Posterholt 15 Jaarenouder 1. Roger Teunissen, Ysselsteyn 2. John Litjens, Ysselsteyn 3. Pedro van Vegchel, Ysselsteyn O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O t» II

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11