7 Wij danken hem voor al het mooie, dat hij ons geschorücen heeft, heel bijzonder door Gods lof te bezingen in onze Eucharistie vieringen. God, wij danken U voor de bezielende mens, die hij in ons midden was en wij bidden dat hij U bevallen mag, zoals hij ons beviel toen hij bij ons was. Moge het hemelkoor van engelen nu hem binnenleiden in Uw vreug de. Maar zij die achterblijven, zijn vrouw en kinderen, gaan nu gebukt onder groot verdriet; geeft Gij hen daarom, God, Uw steun en sterkte. Leo bedankt! namens het Kerkbestuur pastoor de Ceuster. TERUGBLIK_OP_PASEN De mooie Paasdagen in de kerk zijn weer voorbijWe zien er met voldoening op terug. Er was een nog grotere opkomst dan in voor gaande jaren. Het kerkgebouw zag er weer keurig schoon uit. Veel bloemen sierden de kerk. De collecte, en dat mag ook wel eens gezegd worden, stemde tot dankbaarheid. Daarom hartelijk dank aan U allen, die in grote getale de Verrijzenis van Chris tus meevierden in onze kerk. Hartelijk dank aan al die dames, die de kerk weer een geweldige schoonmaakbeurt hebben gegeven en die, naar ik hoorde, er echt zin en plezier in gehad hebben. Hartelijk dank aan allen, die bloemen brachten (de kinderen niet te vergeten) en zorgden voor een feestelijke, stijlvolle versiering. Hartelijk dank aan onze trouwe collectanten en mis dienaars, die er toch iedere dienst ook maar weer moeten zijn, en er ook zijn. Hartelijk dank tenslotte aan onze kerkelijke zangkoren, die alle diensten opluisterden met feestelijke, goe de zang. Het was allemaal op z'n PaasbestNamens ons Kerkbe stuur en onze Financiële Commissie, allen hartelijk dank! Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag 14 april wordt onze Pastoor 70 jaar. Ter gelegenheid hiervan zal er na de Hoogmis, die opgeluisterd zal worden door ons Gemengd- en Jongerenkoor, alsmede door de Harmonie, gele genheid zijn de jarige te feliciteren in de kerk. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARTSTICHTING Van 15 tot 21 april wordt de jaarlijkse collecte gehouden voor de Hartstichting.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 7