Gest. jaardienst Theodorus Claessens en Hendrina Fleurkens Nol Verstegen Maandag 09.00 uur Piet Rutten Donsdag 09.00 uur Uit dankbaarheid voor het slagen van een examen Woensdag 09.00 uur Tot intentie Vermeulen-Moorrees Donderdag: 09.00 uur Lei Hendrix Vrijdag Zaterdag 09.00 uur Uit dankbaarheid 19.00 uur Sjang Joosten Jeu Arts (namens de Harmonie) Jaardienst Bert Daniëls Harry Graat en Piet Hazens Hendrina Maria Houwen-Jacobs Jac Camps (v.w. de kaartclub) Maria Jacobs-Nooijen (v.w. de buurt) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Bart Camps, Joris Rutten, René Bonten, Jules Janssen Zondag 08.30 uur Bram Joosten, Ralf Bus, Gebr. Pluk 10.00 uur Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Pieter Rijs, Rob van Lieshout 0PBRENGST_VAsTENACTIE Er zijn nog enige giften binnengekomen voor de vastenactie, het eindbedrag is geworden: 2.445,00. Hartelijk dank nog voor de nagekomen giften! IN MEMORIAM Leo Op 't Veld Leo is nu van ons heengegaan. En alhoewel wij allen wisten, dat hij ernstig ziek was, komt dit plotselinge afscheid toch nog onverwacht... maar zijn lange bittere lijden is nu voorbij. Een wonderlijke, eerbiedige melodie heeft Gods Voorzienigheid geschreven met dit mensenleven, dat nu een hemels slotaccoord heeft bereikt. Zijn geloof, trouw en overgave, zijn steeds klaar staan voor de opluistering in de kerk hebben dat wel ver diend. Leo mag in alle ere voortleven, niet het minst bij ons Gemengd Kerkelijk Zangkoor; hij was een actief, vooruitstrevend bestuurslid, een trouw en begaafd zanger. In glanzende, zuivere toon schitterde hij naar buiten vanuit een innerlijke bezieling 6

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6