19 Uitgerekend de nr. 8 op de ranglijst, Close Encounters, bracht de trotse lijstaanvoerder Magic Line aan het wankelen. De laat- sten moesten een handicap verschil van maar liefst 130 pins goed maken. De bowlers van Magic Line moesten voluit gaan om het ontketende "Close" te temmen maar ze konden toch niet ver hinderen, dat een game verloren ging. Een leuke wedstrijd!! Franssen Keukens kon niet profiteren van dit puntverlies. Ze kwamen zelf ook niet verder dan 3-1. Nationale League: Het team van Pinfall Wizzard dat uitkomt in de regionale 5e klasse heeft op de laatste speeldag zijn 2e plaats met succes verdedigd en daarmee het hoogst bereikbare binnen gehaald. De kampioen stond namelijk al vast. Promotie behoort hierdoor nog tot de mogelijkheden. Tijdens deze laatste speeldag, in Hilvarenbeekbowlde Wim Berbee een nieuw baanre cord bij elkaar met een schitterende game van 241. Prima werk! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o "F.C.C. FLYING JUMPERS" Zondag j.l. namen een aantal leden deel aan de wedstrijd in Posterholt. Bij de 13-jarigen wist René Kivits een eervolle le plaats te behalen. Proficiat René. Harold Michiels wist door te dringen tot de halve finale waar hij 4e werd. Voor onze andere deelnemers was het toch even wen nen aan de baan. Zij zullen beslist de volgende keer goed voor de dag komen. Zondag a.s. organiseert "F.C.C. Flying Jumpers" haar 7e fiets- crosswedstrijdOpgave bij dhr. P. SonnemansStationsweg 132, tel. 04780 - 85995 of bij R. Kivits, Herenpasweg 2, tel. 04780 83530. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GYMNASTIEKVERENIGING_^ST_CHRISTOFFEL" Op zaterdag 13 april a.s. komt de jeugd rond voor de jaarlijkse collecte voor onze gymnastiekvereniging. Zoals U weet is onze Oostrumse jeugd ook actief in deze vereniging en wel op dins dag van 18.00 - 20.00 uur, woensdag van 13.00 - 15.00 uur. Gymzaal Watermolen. Met dank voor Uw gift Bestuur en leiding en de jeugd van St. Christoffel. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 19