Opgaveformulier dorpencompetitie 1985. Naam X /M/V/ Adres Tel. Mijn voorkeur gaat uit naar: X D.E. H.E. D.D. H.D. G.D. x Doorhalen wat niet van toepassing is. REGLEMENT 1. Aan elke wedstrijd wordt deelgenomen met minimaal 4 dames en 4 heren. 2. Er zal gespeeld worden om twee gewonnen sets met tie-break bij de stand 6-6. 3. Iedere gewonnen partij levert één punt op. 4- Bij gelijke stand tussen de diverse verenigingen is het aantal gewonnen sets doorslaggevend. Is hierin ook geen verschil dan tellen de games. Laatste mogelijkheid is een beslissingswedstrijd 5. De ontvangende vereniging zorgt iedere wedstrijd voor 3 blikken nieuwe ballen. 6. De deelnemers/sters tellen zelf. 7De ontvangende vereniging vangt een half uur voor aanvang van de eerste wedstrijd de bezoekers op. 8. Spelers dienen een half uur voor de geplande aanvangstijd per wedstrijd aanwezig te zijn. 9. De teamleider van de thuisspelende vereniging is steeds aanwezig en naast de spelende leden 2 k 3 leden van elke vereniging 10. Niet verplichtend wordt gesteld, dat spelers de gehele dag aanwezig zijn. 11. De teamleider van de thuisspelende vereniging zorgt er voor, dat het wedstrijdformulier ingeleverd wordt op het secre tariaat 12. Het verenigingslidmaatschap is bepalend om deel te kunnen nemen aan de dorpencompetitie. Dus ook leden die elders KNLTB-speler zijn. 13. Koffie etc. wordt voor de sfeer van waarde geacht. Men is echter vrij dit op zijn/haar eigen manier te regelen. 14. De opzet van deze dorpencompetitie is puur recreatief. De gezelligheid en sportiviteit staan voorop. 14

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14