OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 8. PAUZE. 9. Gezellig samenzijn. 10. Sluiting. Het bestuur verwacht op deze avond zowel leden als niet-leden met echtgenote. Na de pauze rond 21.00 uur willen wij starten met "Gezellig Samenzijn". Hiervoor hebben wij o.m. een vinoloog uitgenodigd, die ons een en ander zal vertellen. U zult kennis maken met verschillende wijnsoorten; tevens is aan versterking van de inwendige mens gedacht. U zult begrijpen dat het nood zakelijk is, dat wij vooraf weten hoeveel personen er ongeveer aanwezig zullen zijn. Daarom verzoeken wij U uiterlijk maandag 15 april te laten weten of U op deze avond aanwezig bent. Opgave kan geschieden bij ofwel M. Derks (voorzitter) ofwel J. Janssen (secretaris) van de 00Z0, tel. resp. 81762 en 83555. Dames Donderdag 11 april a.s. houden wij weer de kindermiddag. Het is de bedoeling dat de kinderen, liefst zoveel mogelijk met de moeders (ook vaders zijn welkom!) om 14.00 uur bij de Water molen aanwezig zijn. Het eerste deel van de middag brengen we door met het doen van allerlei spelletjes. Na de pauze gaan we met de grotere kinderen nog een uurtje kienen en de kleintjes kunnen zich dan verder vermaken in het speeltuintjeHet einde van deze middag hebben we gepland om 16.30 uur. Wij stellen ons voor deze middag niet aansprakelijk voor eventuele ongelukjes, zoek raken van spullen etc. Hopelijk heeft U hiervoor begrip! Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ^_ALLEja^EREN VAN A.D.O.R. Paaszaterdag (6 april) worden jullie om 10.00 uur verwacht bij het Ador-clubgebouw. We hebben dan voor jullie een leuke paas- verrassing. Rond 11.00 uur is alles afgelopen. Tijdens de paasvakantie is er geen clubbijeenkomst. 6 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6