alsnog berichten weg te brengen, die persé in het krantje moe ten. - Gewezen wordt op 1985 als jaar van de muziek. In Venray zal tezijnertijd een muziektentoonstelling worden gehouden. Namens de Harmonie Oostrum wordt gevraagd om foto's en overige doku- mentatie beschikbaar te stellen; vooral gaat de belangstelling uit naar de eerste 30 jaar van het bestaan van de Harmonie. Be schikt U over dergelijke informatie: neem dan kontakt op met één der bestuursleden van de plaatselijke Harmonie. - De intocht van Sinterklaas in 1985 wordt vastgesteld op zon dag 1 december - De aandacht wordt gevestigd op zowel Solistenconcours als op Zondagochtendconcert op Tweede Paasdag na de Hoogmis, in Ge meenschapshuis - Een overzicht wordt gegeven van festiviteiten bij gelegen heid van viering van 50 jaar Voetbalclub medio mei. Een uit voerig programma zal tijdig via Oostrum's Weekblad worden be kend gemaakt. - Gevraagd wordt om bij NS en Gemeente Venray aandacht te vra gen voor betere aanduiding dat NS-station niet in Venray maar in Oostrum ligt. Regelmatig blijken treinreizigers dit achter af vast te stellen als standbus al weg is. - De aanduiding Sportpark "De Spar" laat kennelijk ook nog veel te wensen over. Ook dit punt zal onder aandacht gebracht worden bij bevoegde instanties op Gemeente. - Ruime aandacht kreeg nota "Onder de Pannen". In genoemde nota wordt o.m. ingegaan op premiewoningbouw op de kerkdorpen, als mede inventarisatie behoefte aan bejaardenwoningen en/of voor alleenstaanden - De overschakeling op Kabeltelevisie is in principe alleen van toepassing binnen de bebouwde kom. Panden waar de hoofdkabel toch langs komt, kunnen eveneens aansluiten. Uit navraag bleek dat aansluiting van Wanssumseweg en Spurkterdijk zonder meer niet haalbaar zijn. Men is thans bezig met benaderen van be langstellenden voor eventuele aansluiting. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 0PR0EP_PREMIEW0NINGB0UW_0P_DE_KERKD0RPEN Bij voldoende belangstelling zullen op de diverse kerkdorpen premiekoopwoningen in de A en B-sector gebouwd worden. Ook voor Oostrum hebben zich destijds enkele belangstellenden bij de Gemeente Venray aangemeld. Het is thans zover, dat de plannen volledig uitgewerkt zijn. De woningen worden gebouwd in blokjes van twee. Voor Oostrum zullen bij voldoende belang stelling in 1985 4 woningen gebouwd worden. De woningen worden 3

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3