Openbare vergadering van dorpsraad "Werkcomité Oostrum" op dinsdag 9 april 1985 in vergaderruimte van A. Vermeulen, Mgr. Hanssenstraat 45 te Oostrum. Aanvang 20.30 uur. AGENDA 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Jaaroverzicht 1984 en jaarprogramma 1985. 5. Financieel overzicht 1984. 6. Premiewoningbouw 1985 op de kerkdorpen. 7. Groenkommissie. 8. Dorpenoverleg. 9. Wat verder ter tafel komt. 10. Rondvraag en sluiting. Verkorte notulen openbare vergadering "Werkcomité" gecombi neerd met voorzittersvergadering, gehouden op dinsdag 12 maart 1985 - Wederom vond gedachtenwisseling plaats omtrent wenselijkheid c.q. noodzaak van aansprakelijkheidsverzekering voor een ver eniging; bestaande onduidelijkheid kon niet geheel worden weg genomen. In dat verband werd erop gewezen, dat aantoonbaar moet zijn dat sprake is van nalatigheid van de vereniging. Van een organiserende vereniging mag worden verwacht dat zij alle voorzorgsmaatregelen neemt, welke van haar verwacht mogen wor den om alles ordelijk te doen verlopen. - Voor aanvang van vergadering werd Sjang Joosten herdacht als één der mede-oprichters van Werkcomité Oostrum. - Algemeen was vergadering voorstander om deelname aan sacra mentsprocessie in verenigingsverband te bevorderen. Wij dienen ervoor te ijveren dat deze traditie bewaard blijft, niet al leen vanwege deze traditie maar natuurlijk vooral vanwege de diepere betekenis van de jaarlijkse sacramentsprocessie. Bena drukt wordt dat het zeker is, dat deze tijd belangrijk is om je overtuiging uit te dragen. - Op verzoek van redaktie Oostrumfs Weekblad wordt nogmaals verzocht om kopie voor 22.00 uur op maandagavond in te leveren. Maar al te vaak moet nog extra naar Venray worden gereden om 2 dorpsraad „wzrkcomite ooshum*

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2