Naam: M/V Tel meldt zich aan voor openingstoernooi heren/gemengde piramide dames piramide Naam: M/V Tel meldt zich aan voor openingstoernooi heren/gemengde piramide dames piramide 0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM 1 - GEYSTEREN 2: 2 -2(2-0) Op een ondanks de hevige regenval goed bespeelbaar veld, kwam Oostrum niet verder dan een gelijkspel tegen Geysteren 2. Al vroeg in de wedstrijd kwam Oostrum op voorsprong. Uit een voorzet van Herman Lenssen kopte Carlo Verheyen beheerst in: 1-0. Oostrum ging goed door en bij vlagen werd Geysteren wegge speeld. Enkele minuten later was het weer raak. Herman Lenssen omzeilde de buitenspelval en liet 2-0 aantekenen. Oostrum leek op weg naar een grote overwinning. Diverse goede mogelijkheden werden echter onbenut gelaten en zo stond bij de rust de stand nog steeds 2-0 op het denkbeeldige scorebord. Na de thee waren de rollen omgedraaid. Niets leek meer te luk ken aan Oostrum-zijde en Geysteren profiteerde. Uit een vrije trap belandde de bal bij een Geysteren-aanvallerdie van dichtbij intikte: 2-1. Ook na dit doelpunt bleef Oostrum klun gelen en de merkwaardige beslissingen van de scheidsrechter maakten de ergernis alleen maar groter. Keeper Twan Pelzer ver richtte enkele mooie reddingen, hij was echter kansloos toen Geysteren een penalty cadeau kreeg: 2-2. Na de gelijkmaker be perkte Geysteren zich tot verdedigen en ook Oostrum was niet meer bij machte verandering in de stand te brengen. Rest mij nog U namens Oostrum 1 prettige Paasdagen toe te wensen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 20

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 20