3 Maandag 1 april: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 3 april: repetities in het gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. Zaterdag 6 april: oud papier ophalen. Maandag 8 aprilop deze tweede Paasdag wordt in het gemeen schapshuis na de Hoogmis het koffieconcert gehouden. AGENDA: 11 mei 25 mei 1 juni 13 juni 6 juli 6 juli 11 juli Harmonie, deelname orkest aan Peeltoernooi te Helenaveen. Harmonie, deelname jeugdorkest aan Play-in te Merselo. Harmonie, oud papier ophalen. bestuursvergadering oud papier ophalen, viering 25-jarig jubileum tamboer Harmonie Harmonie, Harmonie korps Harmonie, bestuursvergadering INTERN_SOLISTENCONCOURS Op zondag 17 maart j.l. werd voor de eerste maal in het gemeen schapshuis door onze vereniging een intern solistenconcours ge organiseerd. Aan dit concours werd door diverse leden van onze vereniging, als solist of in klein ensemble, deelgenomen. Bovendien was er ook een optreden van ons jeugdorkest te belui teren en lieten ook de jeugdtamboers zich voor de eerste keer voor het publiek horen. Het concours is bijzonder fijn verlopen, hetgeen ook na afloop door de jury in de persoon van de heer Verhoef, werd opgemerkt Dat dit zo heeft kunnen lopen, is voor een belangrijk deel ook te danken aan het aandachtig luisterend publiek, dat de deelne mers alle mogelijkheid gaf om zich te concentreren op hun op treden. Graag willen wij daarom alle bezoekers van harte bedan ken voor de medewerking. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TENTOONSTELLING^UZÏEKEN ZANG in het Venrayse museum. Degenen die al gereageerd hebben op onze oproep om beschikbaar stelling van foto's van onze harmonie zijn wij erg dankbaar.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3