Dinsdag 09.00 uur Gestjaardienst Michel Jacobs en Maria Jacobs-Nooijen Woensdag 09.00 uur Tot zekere intentie Donderdag: 09.00 uur Lei Hendrix Vrijdag 09.00 uur Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw voor het welslagen van een examen Zaterdag 19.00 uur GEZINSMIS Jan Bernaerts, Gerrit Reintjes, Sjang Joosten, Jeu Arts, Maria Jacobs-Nooijen (v.w. de buurt) Harry Vermeulen en overleden familie Jan Loonen (Kinderkoor) Toon Janssen en familie MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Jacco Camps, Ralf Bus, Bart Nellen, Gardo Linders Zondag 08.30 uur Gebr. Pluk, Rob van Lieshout, Ton Ver- straelen 10.00 uur Christianne Jacobs, Mieke Hoedemaekers Desiree Haegens, Marian Hendrix BOETEVIERING In dit weekend zal er in alle H. Missen een boeteviering plaatshebben. De week erop - op Palmzondag - zal in alle H. Missen het lange lijdensverhaal van onze Heer worden voorgele zen, vandaar dat we de boeteviering een week eerder gepland hebben. Dus 23 en 24 maart. We zijn allemaal mensen en dus van zelfsprekend met fouten en tekortkomingen, niet alleen tegen over God maar ook tegenover elkaar en de gemeenschap. We willen dit goed maken, in zoverre wij het in een boeteviering kunnen goedmaken, door elkaar vergeving te vragen en vergeving te schenken. Laat het voor ons allen écht Pasen worden. PAROCHIEVERGADERING Donderdag 28 maart houden wij onze jaarlijkse parochievergade ring in het gemeenschapshuis om 20.30 uur. Daarin wordt het financieel verslag van de stichting "Gemeenschapshuis" bespro ken en tevens het financieel verslag van 1984 van de kerk. We hopen, dat deze parochievergadering een goede vertegenwoordi ging mag zijn van de parochie. Want het gaat niet alleen om het financieel verslag maar hier kunt U ook Uw opmerkingen kwijt (lees verder op pagina 6) 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4