limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. In kringverband wordt maandag 18 maart een culturele kring avond gehouden. Het programma van deze avond luidt: Opening door de kringvoorzitster mevr. Lenkens. Lezing: "Vrede dichtbij en veraf" door zuster Theresini Metternich, Nederlands afgevaardigde van de W.U.C.O. (Wereld organisatie van katholieke vrouwen) Na de pauze een blijspel in 3 bedrijven door het toneelgezel schap uit Meterik. Aanvang 19.00 uur in de schouwburg, prijs 8,p.p., opgave tot 15 maart bij mevr. D. Wolters, tel. 82129. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA: 14 maart 14 maart 14 maart 16 maart 17 maart 19 maart 21 maart 26 maart maart maart 28 maart 28 maart 31 maart Begin april 4 april 6 april 8 april 9 april 9 april 9 april 11 april Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. Vereniging voor ouderen "Activiteiten". Harmonie, bestuursvergadering. Feestavond Buurtvereniging Vriendschap door Samen werking Harmonie, intern solistenconcours. Interne vergadering oudervereniging 20.30 uur. Vereniging voor ouderen "Activiteiten". Lezing Moermandieet L.V.B. - O.V.B. Dropping O.J.C. Iduna. Jaarlijks uitstapje L.V.B. Vereniging voor ouderen "Activiteiten". Parochie-vergadering Harmonie, solistenconcours tamboers. Hypnotiseur, O.J.C. Iduna. Bestuursvergadering S.V.O. afdvoetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, koffieconcert in het gemeenschapshuis. Vergadering werkcomité. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Kindermiddag, O.V.B. Harmonie, bestuursvergadering. 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4