OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING doen kunt U mee bepalen als U lid wordt van onze vereniging. De jaarlijkse contributie kan dankzij de subsidie van de Ge meente zeer laag blijven. Voor echtparen is dit 25,per jaar en voor alleenstaanden 15,per lid. In de periode van 15 - 21 maart zal de contributie voor 1985 worden opgehaald. Nadere informatie en opgave van nieuwe leden kan geschieden bij één van de bestuursleden. De datum voor de vakantiereis is gesteld op woensdag 26 juni. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o Op dinsdag 16 april gaan we weer eens gezellig samen op stap. We gaan dit jaar naar "Gouden Handen" in 's Heerenberg, waaraan velen van U de voorkeur gaven. "Gouden Handen" biedt een uiterst gevarieerd recreatiepakket voor alle leeftijden, met als voor naamste element: zichtbaar maken wat Nederlanders en anderen met "houden handen" kunnen maken. Het verdere programma voor deze dag ziet er als volgt uit: - vertrek: 8.30 uur vanaf de Rabobank; - onderweg busstop voor koffie met gebak; - 11.00 uur: aankomst bij "Gouden Handen", waar we verblijven tot 14,30 uur; - 14.30 uur: toeristische rondrit over de Veluwe, waar we kunnen genieten van het prachtige natuurschoon; - 17.30 uur: aankomst bij het restaurant, waar we gezamenlijk gaan dineren; - 20.00 uur: thuiskomst. De kosten voor deze dag bedragen 47,50 per persoon. Het is de bedoeling dat de buurtleidster bij U langs komt om te vragen of U meegaat en tevens het geld int voor deze dag. Dit zal zij doen vóór woensdag 20 maart. Wij hopen U allen te begroeten op deze dag en wensen U bij voorbaat veel plezier! Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo jongelui, A.s. vrijdag 15 maart hebben we weer een disco-avond. We hopen er dan weer een leuke avond van te maken. Hopelijk tot dan. De Tienersoos. 3

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3