2 harte aanbevolen. Als U iets hebt, wilt U dan even contact op nemen met het secretariaat van onze Harmonie: J. Nellen, Ran- denrade 85, tel. 87174. Bij voorbaat heel erg bedankt voor Uw medewerking. Het bestuur van de Harmonie Sub Matris Tutela. Donderdag 14 maartbestuursvergadering in het gemeenschaps huis. Deze vergadering zal om 20.00 uur beginnen. Zondag 17 maartintern solistenconcours in het gemeenschaps huis. Dit solistenconcours begint om 11.00 uur. Uiteraard reke nen we erop dat alle deelnemers op tijd aanwezig zullen zijn. Het concours zal beginnen met een optreden van het jeugdorkest. -a* Alle overige leden van onze vereniging die niet aan dit solis tenconcours deelnemen willen we graag aansporen om toch hierbij aanwezig te zijn om te komen luisteren naar de optredens van onze deelnemende muzikanten. Wij wensen onze deelnemers veel succes en evenzeer een plezie rige deelname toe. Maandag 18 maart: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 20 maart: repetities in het gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. MGR. R0NCKENT0ERN00I Op zondag 10 maart j.l. werd in Meijel één van de voorrondes van het Mgr. Ronckentoernooi gehouden. Van onze vereniging werd aan deze voorronde deelgenomen door de leden Heidi Achten en Anita Reijnders. Hun optreden op cornet werd beloond met res- pectievelijk 95^ en 94 punten. Een resultaat, waarmee ook wij hen van harte geluk willen wensen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERENIGING VAN_OUDEREN Om velerlei redenen wordt de arbeidsperiode op steeds vroegere leeftijd afgesloten. Hierdoor ontstaat er meer vrije tijd. Om deze vrije tijd goed op te vullen en prettig verder te leven, wil de Vereniging voor Ouderen hierop inspelen en is de leef tijd waarop mensen tot onze vereniging kunnen toetreden ver laagd tot 55 jaar. Hierom willen we ook ons programma voor jon gere leden aantrekkelijker te maken. De wijze waarop we dit fy ij

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2