SPORTVERENIGING „OOSTRUM" schoon te houden en eindigde de wedstrijd precies als we begon nen waren, in 0-0. Rest mij nog mij te verontschuldigen dat er vorige week geen ver slag was, het was n.l. de wedstrijd tegen America, waarvan de eindstand 1-1 was na een benutte strafschop van Gerrit Broeren. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- OOSTRUM_4_-_METERIK_4£_0-0 Meestal wordt aan een 0-0 uitslag, een saaie wedstrijd gekoppeld. Tenslotte gaat het om de doelpunten. Wie echter onze wedstrijd gezien heeft zal anders oordelen. Het was zeker geen mooie wedstrijd, maar een wedstrijd waar voor iedere meter geknokt moest worden. En gewerkt werd er. Al vanaf het beginsignaal trok Meterik richting Oostrums doel en het duurde ongeveer een kwartier voordat de Meterik goalie zijn eerste balletje kreeg. Omdat de aanvallen van het sterkere Mete rik bijna allemaal door het centrum gingen kwamen er weinig ech te scoringskansen. Al moest de bal wel een keer door Leo Wilms van de lijn gehaald worden. Aan de andere kant kwam Meterik goed weg bij een schot van René van Lieshout waar de keeper nog net met zijn vingertoppen aan kon. In de rust werd een ieder weer opgepept voor de tweede helft, want er was reeds behoorlijk met krachten omgegaan. Na rust bij na éénrichting verkeer op Oostrum doel, maar echt gevaarlijk werd het niet. Oostrum behaalde een punt met meer dan 100% inzet en Meterik verloor een punt, doordat ze de vleugels niet of nau welijks in het spel betrokken. Met loodzware benen gingen we tevreden van het veld af, snakkend naar een warme douche. Het gaat misschien vervelend klinken, maar daar kregen we een kouden douche, althans driekwart van het elftal. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S1V100STRUM_AFDELING_K0RFBAL PROGRAMMAZATERDAG-16 MAART Junioren zijn vrij. Aspiranten C: Swift 3: Velden - Oostrum 1 aanv.12t45 uur vertr.11.45 uur (per auto) 14

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14