13 EXCELSI0R_2_-_00STRUM_l^__l-3_(0-2) Oostrum had nog wat goed te maken tegen Excelsior 2, deze ploeg had Oostrum immers de eerste competitie-nederlaag bezorgd. De wedstrijd verkeerde nog in een vroeg stadium toen Huub Emons niet geheel zonder medewerking van de Excelsior-doelmanOostrum uit een vrije trap aan de leiding bracht, 0-1. Beide ploegen kregen na dit doelpunt enkele goede mogelijkheden, die echter niet benut werden. Geert Janssen was nog het dichtst bij een treffer toen hij Theo Kessels testte op diens betrouw baarheid. Zoals (bijna) altijd was Theo op zijn hoede. Huub Emons stond op het punt Oostrum op 2-0 te brengen toen hij net buiten het strafschopgebied gevloerd werd. Huub nam sportieve wraak door uit de toegekende vrije trap te scoren, 0-2, tevens de ruststand. In de tweede helft beheerste Oostrum het spelgebeurenTalloze kansen werden gecreëerd, maar het vizier van onze spitsen stond geheel verkeerd afgesteld. Slechts één van de vele mogelijkheden werd in een doelpunt omgezet. Het was Henk van Goch die de zwak ke doelman verraste met een zeker niet onhoudbaar afstandsschot, 0-3. De wedstrijd leek definitief beslist, maar het werd toch nog even spannend toen Excelsior tegenscoorde1-3. Het bleef geluk kig bij dat éne tegendoelpunt, zodat weer twee punten aan het totaal toegevoegd konden worden. Uw verslaggever. o- o- o- o- o— o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- 00STRUM_2 - J/ENRAYJ7: 0-0 Afgelopen zondag was Oostrum 2 te gast bij koploper Venray 7. Dat het een moeilijke wedstrijd zou worden wist iedereen en werd ook al snel duidelijk door een paar flinke ingrepen van Venray- zijde. Doch Oostrum liet zich niet verrassen en speelde zijn ei gen spel, waardoor het een spannende wedstrijd was. We wisten ook dat we Venray konden kloppen op conditie en hiel den het tempo hoog, waardoor ook enkele kansen kwamen, maar het bekende probleem (doelpunten maken) kwam weer aan de orde en de ruststand 0-0 bleef. Na de thee werd het nog harder en had de scheidsrechter mist5_ schien iets beter op moeten treden tegen de harde overtredingen die gemaakt werden. Zo was het na ongeveer 20 min. spelen, Hans Wilmsen die goed alleen doorging, maar niet helemaal korrekt af gestopt werd en het eigenlijk een strafschop had moeten zijn. Venray had ook nog enkele kansen, maar de goede vervanger van de geblesseerde Roland v. Soest, Twan Pelzer, wist zijn doel

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13