252ï5_?êï52é555Eï2 0M EE5 KIND 0M hun_derde kind Zaterdag 19.00 uur Gertruda Janssen-Peeters Jean Potten en overleden familie Levende en overleden leden van de Buurt vereniging "Vriendschap door Samenwerking" van de Stationsweg Gest. jaardienst Bertha Hendriks Jan Loonen Jan Bernaerts Harry Vermeulen en overleden familie Jac Camps (v.w. de kaartclub) - Sjang Joosten en Maria Joosten-Camps Piet en Harry Hermans (Jongerenkoor) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Erwin Achten, André Linders, Jos Wilms, Marco Arts Zondag 08.30 uur Noortje van Goch, Leonie Hendrix, Inge Kreutz, Esther Litjens 10.00 uur Monique Wilms, Anita van Limbeek, Anke Kusters, van Cuijck Jos en Miny Camps-Kleuskens van de Mgr. Hanssenstraat 77, waren zaterdag 23 februari de blijde en gelukkige ouders van hun der de kind: "MARGOT", een zusje voor Esther en Thijsje. Wat dit kind voor hen betekent, maakten zij duidelijk in de aanhef op het geboortekaartje: "Het geluk dat stil groeide een stukje leven dat bloeide is waar we, al is het nog zo klein, God innig dankbaar voor zijn". Heerlijk voor een kind als het later zijn eigen geboortekaartje kan lezen en dan weet: "Ik ben echt gewild, men heeft naar mij verlangd en ik was bijzonder welkom". En heerlijk als ouders de geboorte van een kind nog zien als een geschenk uit de hemel, een geschenk van God, dan moeten ze in dat kind, in MARGOT, ook wel iets heel "kostbaars" zien. Daarom zullen zij hun kind heel zeker met al hun liefde en zorg omringen en is het voor hen ook een vanzelfsprekende zaak dat zij hun kind vanaf het eerste ogenblik ook aan Gods liefdevol le, genadevolle handen toevertrouwen in het Doopsel. Die naam: MARGOT, MARTINA, zal dan voorgoed geschreven staan in de palm van Gods hand. Geweldig fijn als ouders zo denken, heerlijk voor een kind zulke ouders te mogen hebben. Jos en Miny, van harte proficiat met jullie nieuwe rijkdom, met 8

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8