gedane ervaring in de winterperiode heeft aangetoond dat het niet alleen een visuele aangelegenheid is. - Jaarlijkse Sinterklaas/Kerstaktie is suksesvol verlopen. Wij ontvingen zowel schriftelijk als mondeling positieve reakties van zieken en/of bejaarden in Oostrum of in verzorgings- en verpleegtehuizen - Ook in 1985 zal voor mobiel Postkantoor in de Watermolen straat een plaats gereserveerd blijven tussen bepaalde uren. - Wij ontvingen bericht inzake toekenning jaarlijkse subsidie aan de diverse dorps- en wijkraden. Ten behoeve van Gemeente zal jaaroverzicht 1984 worden samengesteld, alsmede aktivi- teitenkalender 1985. - Voor 1985 is een nieuw vergaderschema vastgesteld. Aan de be treffende zaalhouders is hiervan mededeling gedaan, alsmede plaatsing in Oostrum's Weekblad. - Gedachtenwisseling vindt plaats omtrent aankleding van dorps plein. Besloten wordt dat Groenkommissie en ontwerpplan zal opstellen. In april-vergadering zal kommissie, indien moge lijk, met schetsplan komen. - Gewezen wordt op de slechte toestand van wegdek fietspad langs Mgr. HanssenstraatBesloten wordt Gemeente hierop te wijzen in de hoop dat verbeteringen worden aangebracht. - Onderwerp van bespreking vormt de konsept-nota "Beleidslij nen Kleine Kernen". Wij blijven voorstander van overloopfunk- tie voor de kernen Oostrum en Leunen. Duidelijk blijkt, dat de woningbouw extra aandacht blijft vragen. Een afvaardiging van dorpsraad zal op 28 februari a.s. op uitnodiging aanwezig zijn bij bespreking met o.m. B. en W. van Gemeente Venray. - Volgende vergadering op 12 maart a.s.; openbare vergadering werkcomité gecombineerd met voorzittersvergadering (zaal van Dijk). o—o-o-o—o—o—o—o—o-o-o—o—o-o—o—o-o—o—o-o—o—o—o—o—O—o—o—o—o—o—o—O Hallo jongelui, A.s. vrijdag 8 maart hebben we weer een disco-avond. We hopen er dan weer een leuke avond van te maken. Hopelijk tot dan. De Tienersoos. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hoi jeugd van Oostrum, Zoals jullie misschien al weten is er zaterdag 9 maart weer een disco-avond voor jullie. We verwachten jullie vanaf 7 uur in... De Tienersoos.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2