êföarmonie Sub cMatris clutela Donderdag 14 februaribestuursvergadering in het gemeenschaps huis, deze vergadering zal om 20.00 uur beginnen. Zondag 17 februari: deelname aan onze eigen optocht, alle leden worden daarvoor, in karnavalskledingverwacht bij het gemeen schapshuis om 13.30 uur. Vandaar zullen we allereerst de beide Prinsen gaan afhalen, waarna we vervolgens zullen opstellen, nabij het gemeenschapshuis, voor de optocht. Maandag 18 februari: deelname aan de optocht Venray, alle leden worden daarvoor verwacht om 13.30 uur in de Helfrichstraat na bij de Vredeskerk, waar ons opstelpunt zal zijn. Repetitie tamboerkorps en leerlingen tamboerkorps: indien in deze karnavalsweek repetitie gehouden wordt, dan zal dat ge beuren zoals afgesproken tijdens de laatstgehouden repetities. De boerenbruiloftsstoet zal een beetje afwijken als die zondag wordt gelopen. Ter hoogte van Sraar Vermeulen, van Broekhuizen- straat 41, zal de Herenpasweg en Geeststraat worden aangedaan. Voor deelname aan de optocht zondags is het adres Jan Kreutz, W. Thienweg 17. De karnavalsvereniging wenst eenieder gezellige dagen en hopen U te begroeten op de bals. Mien maasker kwaam na 10 daage dus Spontaan beej ös ien de brievenbus En ok het kettinkske is wèr terug Net nao het krentje, dat was vlug Bedankt ok namens Anne Christine t Is goed ien zon fijn dorp te zien. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2 MUZIEKVERENIGING OOSTRUM - VENRAY OOSTRUM KARKLINGELS

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2