00STRUM_2_-_SPARTA_6_ 3-1 Na een lang uitgevallen winterstop begon Oostrum 2 met toch wat zenuwen thuis tegen Sparta 6. Na goede tips vooraf was het na 5 minuten al raak, het was John v. Bergen die door de midden goed doorging en 1-0 aantekende. Dat was een goed begin en Oostrum ging goed door met rustig en bekeken voetbal. Sparta had dan ook geen enkele kans om tot een goede aanval te komen. Na ruim een half uur was het Hans Wilmsen die na een bal van Greg Wilmsen zijn snelheid goed benutte en 2-0 maakte. 5 Minuten later was het dezelfde Hans die 3-0 maakte na een af geweerd schot van Ton Broeren in te tikken. Het leek een ruime uitslag te worden maar het was Sparta die 3-1 maakte door een verkeerd stapje achterin. In de tweede helft waren er nog goede kansen voor Oostrum maar zij wisten deze helaas niet meer te benutten, waardoor de eind stand 3-1 bleef. We zijn op de goede weg en proberen dit door te zetten volgende week tegen Lottum 3, tot dan. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o— SW0LGENSE_B0YS_4_-_00STRUM_4__ 1 -2 Voor het eerst na de winterpauze mochten we weer de wei in. Er ontbraken bij de aftrap nog wel drie basisspelers: één omdat hij nog geblesseerd is, één die dacht dat het waarschijnlijk niet door ging en onze pony die wel weer hersteld is maar vanwege vermeend konditiegebrek na ziekte zijn optreden op het gras in een lager elftal deed. Zo waren we precies met elf spelers. In de eerste helft goed voetbal van Oostrum kant en het lukte Bert niet om te scoren al had dat wel drie keer moeten gebeuren. Inzet en spelvreugde was er echter voldoende. Een tegenvaller was het tien tiental minuten voor rust dat John Wilmsen gebles seerd uit moest vallen en Oostrum met tien man verder moest. De ruststand was 0-0. Tien minuten na rust had Bert zijn visier op scherp staan en scoorde hij beheerst 0-1. Toen een 5-tal mi nuten Marcel Litjens 0-2 scoorde was het verzet van Swolgen de finitief verdwenen. Ondanks het mooie weer en het goed bespeel bare veld kostte het de tien Oostrumse spelers veel kracht. Het oefenen in de zaal leverde zeker zijn vruchten af en Swolgen kwam niet verder dan een tegendoelpunt ongeveer een kwartier voor eind gescoord. De eindstand was en bleef 1-2 zodat we weer twee punten rijker zijn. Twee jeugdspelers: Marcel en Rob hard- stikke bedankt voor het opvangen van blessures en hopelijk heb ben jullie wat ervaring kunnen opdoen. Jaak Cornelissen als gastspeler bracht de nodige routine in een elftal waar ik vol gende week weer bij denk te zijn spelen. 16

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 16