21 febr. Vereniging voor ouderen 'Activiteitenmiddag' 27 febr. Algemene Ledenvergadering S.V.O. afd. Tennis. 28 febr. Vereniging voor ouderen, Jaarvergadering. 2 maart Harmonie, oud papier ophalen. 5 maart Bestuursvergadering S.V.O.afd. Korfbal. 7 maart Vereniging voor ouderen 'Activiteiten' 12 maart Vergadering werkcomité/voorzittersvergadering 14 maart Vereniging voor ouderen 'Activiteiten'. 21 maart Vereniging voor ouderen 'Activiteiten' 28 maart Vereniging voor ouderen 'Activiteiten' 9 april Vergadering werkcomité 5 mei Eerste Communie 12 mei Maria-processie 14 mei Vergadering werkcomité 15 mei t/m 19 mei Jubileumfeesten S.V. Oostrum, afd. Voetbal. 9 juni Sacramentsprocessie. 11 juni Vergadering werkcomité. 9 juli Vergadering werkcomité. 3 sept. Vergadering werkcomité. 8 okt Vergadering werkcomité /voorzittersvergadering. 12 nov. Vergadering werkcomité. 10 dec Vergadering werkcomité. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ATTENTIEI ATTENTIEI JEUGDCARNAVAL KARKLINGELS EN KARKLINGELINNEKES Afgelopen weekend is de grote carnaval gestart met hun eerste activiteiten de zitting. Hoogste tijd dus dat ook wij los barsten maar wij gaan er natuurlijk niet bij zitten, nee wij beginnen meteen met de polonaise. Dat doen we a.s. zaterdag 19 januari om 18.30 uur op ons Jeugdprinsenbal. Hebben jullie al een gok ge waagd in onze prijsvraag? Zo niet dan hebben jullie nog alle kans want ook vanavond gaan we weer op pad en hopen we op een warme belang stelling bij dit koude weer. Zaterdag kunnen jullie al komen kijken of je goed gegokt hebt. Natuurlijk zijn we allemaal op tijd voor het aftreden van Prins Paul, Vorst Frits en Nar Jacky die samen met de dames van de Raad van Elf de Karklingels zwaaide over carnaval 1984. En gezwaaid en geklingeld dat hebben ze. Prima! allemaal alvast hardstikke bedankt. 5 KARKLINQELS OOSTRUM Opgericht 27.1.1967

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5