WINTERSTOP JEUGDVOETBAL De trainingen voor de diverse jeugdelftallen beginnen weer op de volgende data: Cl: Dl: D2 El: eerste training eerste training eerste training eerste training 23 januari 4 februari 4 februari 6 februari Binnenkort wordt er weer een dropping voor de D en E-elftallen georganiseerd Voor de A, B en C-elftallen zal er een filmavond georganiseerd worden. De data van deze avonden worden bekengemaakt in het Oostrums Weekblad en op het publicatiebord. Deze data zijn af hankelijk van het weer en of de ijsbaan nog geopend is. De jeugdleiders. Afgelopen zaterdag namen 3 teams van het jeugdvoetbal deel aan een door de scheidsrechterdvereniging georganiseerde spelregel wedstrijd in Hegelsom. Ondanks dat er diverse deelnemers met de neus op het feit gedrukt werden, dat hiervoor wel degelijk goed geleerd dient te worden, konden we over het behaalde resultaat redelijk tevreden zijn. Er werd gestreden voor de hoogste plaats tussen 12 teams, waar bij beslag gelegd kon worden op een 5e. 7e en 9e plaats. Zodat men respectievelijk nog lekker, uit kon gaan eten, sporten in een sportschool en paardrijden. De jeugdleiders. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o lie K.R.A.P. "Holiday on ice" in Oostrum oftewel: "Heiedag op ijs" in Oostrum. Gezien de overweldigende populariteit welke ik genoot tijdens mijn verslagen van Oostrum 4 hebben enkele bestuursleden mij benaderd om iets over de ijsbaan te schrijven. Nu weet ik niet welke G.R.A.P. er aan de beurt was want die verslagen lees ik niet meer sinds ze alleen maar over voetbal gaan, dus heb ik het maar de elfde genoemd omdat dit een leuk onderwerp is en in Oostrum bij de K.K. het getal 11 aan carna val, dus aan plezier doet denken. Zoals de titel van deze pennestreek al zegt kun je nu de hele dag nlvan 10 tot 10 uur schaatsen in Oostrum. Enkele jaren geleden is S.V.O. er bij toeval achter gekomen dat een onderwater gelopen voetbalveld in aanbouw bij strenge vorst 13

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 13