IN MEMORIAM OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Daags voor Kerstmis kregen wij het bericht van het overlijden van ons ere-lid Jac. Camps. Hij is erg verbonden geweest bij onze harmonie, in het begin als lid, naderhand gedurende vele jaren als bestuurslid. Zijn inzet voor onze harmonie zullen wij ons dankbaar blijven herinneren Dames O.V.B. Op maandagavond 7 januari en donderdagmiddag 10 januari start de boekbindcursus Voor de donderdagmiddag zijn nog enkele plaatsen vrij en dege nen die hiervoor nog belangstelling hebben, willen die vóór 6 januari even contact opnemen met Rieky Basten, tel.: 80582. Dinsdag 15 januari houden wij onze jaarvergadering en bestuurs verkiezing. Mia Holtackers en Tiny Cornelissen zijn dan aftre dend en niet meer herkiesbaar. Als er nog leden zijn, die zich kadidaat willen stellen voor 't bestuur, neem dan even contact op met Tilly Reintjestel.: 83690. Na de pauze komt mevr. de Bruyn 'n toelichting over handwerken geven en op wat voor 'n manier we misschien hier 'n handwerk- cursus aan toe kunnen voegen. Hopelijk houdt iedereen deze avond vrij! Op 6 februari houden we de uitwisseling met afdeling Wilbert- oord, welke 't vorig jaar bij ons zijn geweest. Dames die hiervoor interesse hebben om mee te gaan, willen die zich vóór 16 februari (t/m jaarvergadering) op geven bij Rieky Basten, tel.: 80582, dit in verband met 't bespreken van de bus. Tevens wensen wij al onze leden een voorspoedig 1985. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bestuur, directeur en leden van Harmonie Sub Matris Tutela. Het bestuur.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2