?-cic normale competitie en hier ook los van staat, is zowel de indi viduele alsook de teamstand van belang. Daarom zal wisselend el ke week een van deze twee standen verschijnen. De Red Arrows konden niet voor de tweede achtereenvolgende week voor een verrassing zorgen. Na hun sterke gelijkspel van vorige week tegen de Returns, verloren ze nu met 4-0 van de Sigma's. Deze laatsten konden hierdoor hun voorsprong uitbreiden tot 3 punten aangezien de Returns weer niet verder kwamen dan een ge lijkspel, nu tegen de Strikers. JEUGDBOWLEN Door onze jeugdleden werd op 8 december j.l. deelgenomen aan de Limburgse kampioenschappen voor Junioren en Aspiranten, te Maas tricht. Na de voorrondes bleken 5 van de 10 deelnemende jeugd leden van onze Bond zich geplaatst te hebben voor de finale. Een uitstekend resultaat!!! Nadat de finale-ronde gespeeld was en men alles uitgeteld had, kwamen de volgende resultaten voor Ven- ray op het scorebord. G. van Cuyck werd 3de bij de junioren; F. Peters werd 4de bij de Aspiranten en J. Stoks, M. v.d. Zee en R. Peeters werden respectievelijk 7de, 8ste en 9de bij deze laatste leeftijdscategorie. Al met al een prima prestatie van onze jeugd!!PROFICIAT!!!! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op zaterdag 30 december is er een Indoor-Fietscrosswedstrijd in de manége te Posterholt. Aanvang om 13.00 uur. Het inschrijf geld bedraagt 3,50. Leden die interesse hebben om aan deze wedstrijd deel te nemen, dienen zich op te geven uiterlijk vóór zaterdag 22 december bij R. Kivits, Slerenpasweg 2. Zij zullen hierover nog persoonlijk bericht ontvangen. Wij wensen U een gezellig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 22

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 22