Eveneens op woensdag 12 december om 20.30 uur zal in het gemeen schapshuis een bespreking gehouden worden met ouders van leden van het jeugdorkest. De betreffende ouders zullen daarvoor af zonderlijk een uitnodiging ontvangen. Donderdag 13 december: bestuursvergadering in het gemeenschaps huis, deze vergadering zal om 20.00 uur beginnen. SECR.: STATIONSWEG 138a TEL. 83555 Openbare vergadering van dorpsraad "Werkcomité Oostrum" op dinsdag 11 december 1984 in vergaderzaal van Bowling-Bistro Michiels te Oostrum, Mgr. Hanssenstraat 10. Aanvang: 20.30 uur. AGENDA 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Verslag dorps- en wijkradenoverleg 5Rondvraag 6. Sluiting. Verkorte notulen van de openbare vergadering van dorpsraad "Werkcomité Oostrum", gehouden op dinsdag 13 november 1984 in zaal Vermeulen. Onderwerp van bespreking vormden: - Standplaats kaasverkoop. De vergadering wordt geïnformeerd omtrent verleende vergun ning inzake standplaats kaasverkoop. In het verleden konden dergelijke aanvragen voor vergunning geweigerd worden tegen achtergrond bevordering en handhaving plaatselijke midden stand. Op grond van huidige regels is dit argument niet meer aanvaardbaar - Begroting Gemeente Venray. Door dagelijks bestuur is inzage genomen in begroting 1985. Onze aandacht ging vooral naar zaken, waarbij wij als Oostrum betrokken waren. Vergelijkingen worden getrokken tussen de verschillende kerkdorpen b.v. op gebied van sportakkommoda- ties 2 dorpsraad „n/erkcomite ooslrum"

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2