Oostrum kwam niet verder dan een schot op de lat maar wat we ook deden, Leunen kregen we niet plat Oostrum probeerde wel te scoren doch zag alles in Leun's verdediging smoren Uiteindelijk dus met 2-0 verloren maar onze inzet lijkt herboren. Sinterpiet 9e G.R.A.P. OOSTRUM 5- METER IK 54-0(3-0) Het is Oostrum 5, ondanks de 3-1 nederlaag in de eerste wed strijd tegen Meterik 5, gelukt om de volgende ronde te halen via een daverende 4-0 overwinning in de thuiswedstrijd. Dat Oostrum 5 de laatste tijd goed draait is ook ter ore geko men van de leiders van andere elftallen en nu moet Oostrum 5 al betalen voor de roem die er van uitstraalt en zo moesten wij op enkele plaatsen gewijzigd beginnen aan de tweede helft van de competitie. Gewijzigd omdat iedere leider graag een gereno- meerde kracht van ons elftal er bij wil hebben. Zo kwam het dat onze spelers het 4e en het 6e moesten versterken. (De enig ste 2 elftallen die verloren hebben.) Ondanks dit handicap togen wij meteen in de aanval en zette de Meterikse verdediging zwaar onder druk. Door deze druk ging de tegenpartij over op paniekvoetbal en al vroeg in de eerste helft kwam zo'n wilde trap bij Ton Kessels terecht die recht op z'n doel afstormde en de doelman kansloos liet; 1-0. Oostrum bleef komen en toen René van Lieshout erop geattendeerd was dat er maar een klein mannetje in het doel stond waagde hij vanaf de 16-meter lijn een van zijn gevaarlijk zuivere schoten op het doel en inderdaad het lukte; 2-0. Dit tweede doelpunt kwam op een spy....psyop een goed mo ment, want we lieten Meterik teveel ruimte om te voetballen. Ook na dit doelpunt was Meterik wat meer aan de bal maar echt gevaar leverde dit niet op voor doelman Wiel Coopmans. Met nog enkele minuten te gaan in de eerste helft kwam de bal weer bij Ton Kessels terecht en deze haalde vanaf 10 meter zo genadig hard uit dat er voor de doelman niets anders over bleef dan over de bal heen te springen om zich niet te blesseren 3-0. Na de rust zakte het spelpeil van Oostrum naar het vries punt en soms zelfs zo laag dat er niet over geschreven mocht worden, zoal b.v. de strafschop jammerlijk gemist, of die vele kansen, jammerlijk gemist. Wat wel vermeldenswaardig is, een aanval over links via Ton Kessels, hij ziet dat Jan Custers goed meekomt en legt de bal mooi op het hoofd van Jan zodat de- 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12