grazen en herkauwen) was slecht bespeelbaar, maar dit weerhield Oostrum er niet van om de score te openen. Henk v. Goch kreeg op rechts de bal, tikte deze tussen twee verdedigers door en Carlo Verheijen schoot de bal in, zo tergend langzaam en akelig secuur dat de koeien goed van de stal gehaald hadden kunnen worden. Voor dat Geijsteren af ging trappen: 0-1. Hierna kwam de zwakte van Oostrum van dit seizoen naar boven, niet doorgaan na een goal te hebben gemaakt. Het was dan ook niet verwonder lijk dat Geijsteren gelijk maakte. Een speler nam de bal vol en via een Oostrum-verdediger gecaramboleerd de bal in de kruising. 1-1. De tweede helft was nog geen vier minuten oud (dus eigen lijk nog best jong) of Oostrum stond alweer voor. Carlo Verheij en zag Gerrit Broeren op links vrij staan, tikte de bal tegen de binnenkant van de knie van zijn direkte tegenstander en stelde zo Henk v. Goch in staat te scoren; 1-2. Hierna duurde het nog een tijdje alvorens Geijsteren vanuit een penalty scoorde. Wat hieraan vooraf ging waren een groot aan tal vergissingen die men kan vergelijken met als iemand een koe gaat melken en diens staart op en neer beweegt. STORMVOGELS 4 :_00STRUM_2£__l-0 Na een goedgeslaagde bruiloft van Cor en Riek zouden we Cor ook nog graag een overwinning kado geven en togen we vol vertrouwen naar Siebengewald voor de uitwedstrijd tegen Stormvogels 4. Dat het niet gemakkelijk zou worden wist iedereen, en met 150% inzet zouden we hier zeker punten gepakt hebben, doch de inzet was maar de helft en was het Stormvogels dat het spel maakte. Omdat Stormvogels er in de le helft ook niet goed in slaagde was de stand met de rust nog 0-0. Na de thee en de woorden van Piet begon de 2e helftal niet be ter als de le en speelde het spel zich veelal af rond de midden stip. Het was de tegenstander die na ongeveer een half uur een niet goedverwerkte bal in het net schoot en de stand op 1-0 bracht. Na dat doelpunt kwam er ineens wel meer kansen die ech ter niet benut werden en de eindstand 1-0 bleef. Volgende week spelen we een vriendschappelijke wedstrijd tegen Castenray 2. En we hopen dat de inzet en de sfeer net zo goed is als vrijdagavond. Tot dan. P.S. Sorry nog dat er vorige week geen verslag in stond. 00STRUM_3:_L0TTUM_2 ^2-0)__3-3_ Oostrum 3 heeft afgelopen zondag terecht één punt moeten af staan aan Lottum 2. Al reeds in de 2e minuut wist B.S. uit een corner van Hans van Klaarklingel (en door Kopbal van Piet van Dijk ala Kieft) snoer hard in de touwen te kogelen: 1-0. Ca. 10 minuten later was het weer Klaarklingel Hans die uit een 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14