eerste als in de tweede helft, al moet gezegd worden dat Swol- gense Boys regelmatig ook goede scoringskansen had. Nadat Peter Janssen met een mooi schot vanaf rechts in de 20e minuut Oos trum op voorsprong had gezet was het wachten op een tweede doelpunt. Dit bleef echter te lang uit en Swolgen rook mogelijkheden om langszij te komen. Joop Bus had in de tweede helft de beste mogelijkheid om aan alle illusies van Swolgen een einde te maken, maar hij zag de strafschop door de keeper gestopt worden. Theo van de Venne raakte nog de lat maar doelpunten bleven uit. Ondanks goede vervangingen misten we toch 2 vaste Basisspelers in deze wedstrijd. Maar goed, de puntn zijn binnen. Volgende week uit naar koploper Venray. Met iets meer inzet en rust zijn we zeker niet kansloos. Supporters bedankt en welkom a.s. zon dag. We hebben jullie graag erbij. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4e_G1R1A_1P. TOP 5 - OOSTRUM 5:1-2 (0-1) Phoe phoedat is dat. Ja, hoor, het heeft lang geduurd maar als laatste Oostrums elftal is het 5e er in geslaagd om de 0 weg te werken. Voor onze 4e wedstrijd togen wij naar Tienray waar het 5e op ons wachtte. In de kleedruimte aangekomen bleek dat de tranen van de vorige partij nog niet opgedroogd waren zodat wij natte voeten kregen, maar J.C. liet even zien dat hij met de trekker net zo handig is als met de schrijfmachine (ik wil de naam niet voluit schrijven vanwege de huiselijke gevolgen voor die betreffende persoon)Hierdoor konden wij het kruid drooghouden voor de wedstrijd. Zoals bijna elke wedstrijd begonnen we weer overdonderend en creërde tal van mooie kansen. Vermeldenswaardig waren de twee kopstoten van Math Kessels en een keihard schot van J.C. sorry Jan Custers onderkant lat. Toch bleef het tot halverwege de eerste helft 0-0. Maar toen kwam Oostrum op een verdiende voor sprong, toen uit een hoekschop van Sjaak Linskens de doelman de bal wegstompte voor de voeten van René van Lieshout die geen moment aarzelde en de bal meteen retour schoot (volgens Hans Kraay heet zo'n schot een "volley"; 0-1. We gingen hierna in hetzelfde patroon verder, zodat de kansen zich opstapelden, maar het bleef bij mooie kansen die of door de grensrechter verder afgevlagt of door onszelf verder verprutst. En zo kwam het dat TOP, met hulp van ons, de grensrechter en de dubieus- fluitende scheidsrechter, de stand op 0-1 kon houden tot de rust 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14