al rijp voor de slachtbank en het leek er goed op te gaan lij ken toen Ad Verhagen 5 minuten later met een fraaie lob over de doelman van Sparta de stand naar 3-2 terugbracht. Door goed voetbal van Oostrum kwamen er meer kansen en met een beetje meer geluk was Oostrum voor de rust al gelijk of zelfs op voor sprong gekomen. Met de rust leide Sparta echter nog met 3-2. Als Oostrum doorgevoetbald had zoals het Voor de rust geëin digd was, hadden we zeker gewonnen. Doch dit was niet het ge val. Door onrustig voetbal en niet meer de bal rond spelen kon Oostrum geen doelpunt meer maken. Door Oostrum een strafschop te ontnemen en 3 min. te vroeg af te fluiten deed de scheids rechter er ook nog een schepje bovenop, doch daar was het ver lies niet aan te wijten. Het wordt steeds moeilijker voor ons, maar door inzet en de sfeer onderling, beginnen we Zondag met heel veel nieuwe moed aan de thuiswedstrijd tegen Lottum 3. Tot kijk -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM_3_-_AMERIKA_32_(0_-_1) In een bar slecht duel heeft Amerika 3 een verdiende zege be haald op Oostrum 3. Oostrum zonder de geblesseerde Leo Basten en verhinderde Th. v.d. P. en P. v.D. had weinig in te brengen tegen de goed voetballende Amerikaanse ploeg. Al in de 10e min. moest de door Little Bert goed georganiseerde verdediging kapi- tuleren. Een (l-2tje) bracht Bep de Lange (Amerika) vrij voor Pieter wat 0-1 betekende. Tevens ruststand. Na de hervatting zocht Amerika steeds de aanval waardoor Oostrum gedwongen werd tot verdedigen. Gelukking wist Amerika de geboden kansen niet te benutten. Oostrum kwam zelfs in de laatste min. bijna op ge lijke hoogte toen een op maat gegeven voorzet van Herman Jeuken door B.S. slecht werd overgekopt. Alles bij elkaar een slechte wedstrijd, een zeer sterk spelende B.Boeb., Wien ziene pien aan de vinger en de wetenschap dat we met zoveel inzet wellicht meer puntjes zullen pakken. P.S. Onze monokini races aanstaande zondag voor 't derde elftal gaat niet door. B.S. - o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-O-O-O-o-o-o-o-o-o-o- 00SraUM_4_-_SW0LGENSE_B0YS 4: 1 - 0 Na onze eerste nederlaag tegen Meterik 4, hadden we ons voor genomen om tegen Swolgen de winstlijn weer op te pakken. Goed, de uitslag 1-0 voldoet hier dan ook aan, maar ons spel is dit seizoen nog niet zo slecht geweest als tegen dit Swolgen. Mogelijkheden tot een veel hogere score waren er zowel in de 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13