H.R.C. 2 - Oostrum 1: 2 - 4 Na het verlies van een week eerder wensten de uitverkorenen van S.V. Oostrum eerherstel. Een felle start in Afferden was het logische gevolg. Al in de eerste vijf minuten kregen we daardoor enkele kleine kansen welke het echter niet gegund waren tot een doelpunt te promoveren.Omdat ik niet elke minuut van de wedstrijd kan beschrijven sla ik nu 9 minuten over (4-0). En Oostrum bleef drukken, maar alle schoten van de Oostrummers (Huub EmonsToet Poels, Geert Janssen) werden door de groeiende H.R.C.-goalie (op het eind van de wedstrijd raakte hij met z'n hoofd de dwarsligger) uit de lucht geplukt. Onder de rust hebben we de video-beelden bekeken van Ajax- Luxemburg om te zien hoe je met goed voetbal snel veel goals kunt maken en overtuigd van de mogelijkheden stapten we weer op de groene mat.En geknokt werd er. Alsof op verlies de dood straf stond zo vochten de roodwitten voor een beter resultaat. De kansen stapelden zich op (naast de groeiende keeper) en succes moest dus wel volgen. Tijd voor onze goaltjesdief (vol gens mij heeft hij ook die op het hoofdveld weer weggehaald) Mooi vrijgelopen binnen de 16 plaatste hij de bal, nadat hij die ontvangen had(ervoor gaat zo moeilijk), zuiver in de bene denhoek. De jeugdige HRC-grensrechter constateerde echter bui tenspel. Maar dat is niets voor Carlo. Dus 86 seconden later plaatste hij de bal links boven in de kruising(4-l)Ditzelfde deed 6 minuten later Hans Wilmsen na de bal tevoren op z'n borst te hebben vermoord;(4-2)Gesterkt door deze doelpunten en met in het achterhoofd de video scoorde Oostrum vervolgens 3 maal binnen 0,2 seconden. Helaas wer^dit door de meerderheid van de aanwezigen, waaronder ook de scheidsrechter, niet ge constateerd waardoor de eindstand als 4-2 te boek zal blijven staan. Volgende keer thuis tegen Stormvogels. Steun ons en de overwinningen zullen terugkeren. Gironummer te bevragen bij de redactie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- SPARTA_6_-_00STRUM 2:3-2 Om 12 uur werd er begonnen in Sevenum en precies 15 minuten later was het 3-0 in het voordeel van Sparta door drie flinke blunders achterin! Het wordt saai maar weer is Oostrum 2 er niet ingeslaagd de punten mee naar huis te nemen wat weer vooral lag aan het te laten afbluffen door de tegenstander in de beginfase van de wedstrijd. Het was de 20e minuut dat Oos trum begon te voetballen door de bal rustig rond te spelen zonder van die lange lellen te geven. De kansen kwamen vanzelf en het was Manie Wijnhoven die na een schitterende aanval over rechts de bal bekeken intikte: 3-1. Sparta was op dit moment 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12