Zaterdag 19.00 uur Overleden familie Madou-v.d. Eisen Clara Camps-Wolters Overleden familie Sikes-Rutten Gestjaardienst Johanna Jenneskens MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Bert Camps, Joris Rutten, René Bonte, Jules Janssen Zondag 08.30 uur Pieter Rijs, Bram Joosten, Gardo Linders, Rob van Lieshout 10.00 uur Gebr. Pluk, Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt ATTENTIE! Het feest van ALLERHEILIGEN wordt dit jaar gevierd op zondag 28 oktober; inde namiddag hebben we dan om 3 uur de ALLERZIELEN dienst in de kerk, waarna we een bezoek brengen aan ons kerk hof "Trans-cedron" DEPAUS K0MT_NAAR NEDERLANDORGANISATIE EN VOORBEREIDING Paus Johannes de 2e zal volgend jaar, van zondag 12 tot woens dag 15 mei Nederland bezoeken. Aansluitend bezoekt hij België en Luxemburg en keert zondag 19 mei terug naar Rome. Voor de voorbereiding en de organisatie is de Stichting Paus bezoek Nederland in het leven geroepen. Dit is met name gedaan om de bestaande instellingen niet met die taak en alle daarbij- komende zaken te belasten. De bisschoppen vormen het algemeen bestuur van de stichting. De behartiging van de lopende zaken hebben zij toevertrouwd aan een dagelijks bestuur onder voor zitterschap van de aartsbisschop. Het dagelijks bestuur vormt de motor in de voorbereiding en de organisatie, de centrale meld- en regelkamer, zou je kunnen zeggen. Een deel van het werk bestaat er o.a. in verschillende diocesane commissies en een inderdiocesane commissie mee te helpen opstarten en het werk van de commissies te coördineren. Laatstgenoemde commissie behartigt de voorbereiding op landelijk vlak en de landelijke onderdelen van het bezoek, terwijl de andere commissies op plaatselijke of regionale programma-onderdelen van het bezoek voor hun rekening nemen. Het dagelijks bestuur en de bisschop pen zijn van meet af aan bedacht geweest op de vraag hoe het Pausbezoek inhoudelijk door ons allen gedragen zou kunnen wor den en vruchtbaar zou kunnen zijn voor onze kerkgemeenschap. Daartoe is het "Onze Vader" gekozen als het thema ter voorbe reiding op het bezoek. 9

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9