SWarmonie Sub cMatriS éJuteld DORPSRAAD ^WERKCOMITE_OOSTRUM" Verkorte notulen van de openbare vergadering van dorpsraad "Werkcomité Oostrum", gehouden op dinsdag 18 september 1984 in vergaderzaal Bowling-Bistro Oostrum. - Realisering van zogenaamde draaikom in Wester Thienweg is on mogelijk; verwerving van benodigde grond is onmogelijk. - Ingevolge ons verzoek zal in van Broekhuizenstraat een licht mast worden verplaatst. - Verslag wordt uitgebracht van informatie-avond aangaande aan leg fietspad Oirloseweg. Situatie nabij Henri Dunantstraat is niet geheel duidelijk. Bij behandeling in kommissie zullen wij hierop attent blijven. - Besloten wordt om in de eerstvolgende vergadering de nota Be leidslijnen voor de Kleine Kernen te bespreken. Ter bestude ring vooraf zal aan zowel leden van Werkcomité als aan de voorzitters van de uitgenodigde verenigingen een exemplaar beschikbaar worden gesteld. - Een woord van dank wordt uitgesproken aan al degenen, die zich hebben ingezet voor plaatsing van Mariabeeld. - Gewezen wordt op ook thans weer aangebrachte vernielingen aan speeltoestellen bij "Oude Watermolen". Vanaf deze plaats wil len we een beroep doen om voorzichtig om te springen met de speeltoestellen. Gebruik ze uitstekend waarvoor zij bestemd zijn. - Straatnaambordjes aangebracht op woningen blijken vaak moei lijk zichtbaar en bijgevolg slecht leesbaar te zijn. Indien nodig zullen wij Gemeente hierop wijzen. - Volgende vergadering: dinsdag 9 oktober in zaal van Dijk. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zaterdag 6 oktober: op deze eerste zaterdag van de maand wordt er weer oud papier opgehaald. De daarvoor inmiddels gevraagde leden worden om 10 uur bij G. Kessels, Stationsweg verwacht. Behalve aan de gebruikelijke ophaalroute in de kom, zal a.s. zaterdag ook het oud papier worden opgehaald bij de aanwonen- den van WanssumsewegVennenweg en Oirloseweg. Vanaf 10 uur kan MUZIEKVERENIGING OOSTRUM - VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2