SPORTVERENIGING „OOSTRUM" S.V. Oostrum. Afd. Korfbal. Uitslagen gespeelde wedstrijden 29 september 1984. Junioren: S.V. Oostrum Aspiranten: Wittenhorst 3 Pupillen: S.V. Oostrum Merselo 2 S.V. Oostrum Maaskorf 0-8 2-0 1-0 Programma 6 en 7 oktober 1984 Senioren: Beesel (Raka 3) - S.V. Oostrum Aanvang: 10.30 u. Vertrek: 09.30 u. per auto. Junioren: D.I.S. 3 Oirlo - S.V. Oostrum Aanvang: 14.00 u. Vertrek 13.15 u. per fiets. Aspiranten: Vrij, maar raadpleeg het publikatiebord. Pupillen: Swift 3 Velden - S.V. Oostrum Aanvang: 10.15 u. Vertrek 09.30 u. per auto. Donderdag 18 oktober (herfstvakantie) wordt er door dhr. Glaap van de N.D.K.B. een dia-avond gegeven in zaal de Karklingel voor: pupillen, aspiranten, junioren en ouders van 1830-2030u senioren en recreanten vanaf 20.30 uur. Ook zijn op deze avond andere belangstellenden van harte welkom; wij denken daarbij vooral aan mensen die geïnteresseerd zijn in recreatief korfbal. Met behulp van dia's wordt er uitleg gegeven bij bepaalde spel situaties, spelregels worden toegelicht etc. etc. Kortom, een erg leerzame avond, dus kom allemaal. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- F.C.C. "Flying Jumpers Oostrum" Fietscross in Oostrum: Verleden tijd of toekomst? De Oostrumse fietscrossclub bestaat nu twee jaar en in die paar jaar is er veel gebeurd. Er is een vereniging gevormd, een crossbaan opgebouwd en er zijn een 7-tal wedstrijden georgani seerd. Daarbij is van vele zijden een goede medewerking onder vonden en er is in een goede harmonie samengewerkt. Ondanks het gebrek aan subsidie hebben we toch ons hoofd boven water kun nen houden en ons wedstrijdteam ontving goede reacties. Redenen genoeg om door te gaan zult u zeggen, maar: - Financieel kunnen we rond komen, maar er blijft echter (nog) te weinig over om daarmee voldoende vooruit te komen. - Het ledenaantal blijft gering, waarbij wij ons afvragen of daarvoor een vereniging in stand gehouden moet worden, (ons inziens moeten er nog veel kandidaat-leden zijn) 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14