hield, doch net niet goed genoeg en was het 1-0. In de tweede helft ging Oostrum goed van start en was het na 5 minuten Ad Verhagen die zijn fout van de eerste helft goed maak te door de bal vanaf de linkerzijde goed in te schieten; 1-1. Het was Oostrum dat verder voetbalde doch Venray dat in de 25e minuut het doelpunt maakte. Uit een hoekschop van rechts werd de bal in de achterhoede van Oostrum niet goed verwerkt en Venray dat inschoot; 1-2. Nu moest Oostrum weer aanvallen. Met man en macht werd dat ook geprobeerd doch het nocht echter niet meer baten. Een gelijk spel zou zeker op z'n plaats zijn geweest maar de gelukkigste heeft gewonnen. Tot zondag: uit tegen Sparta 6. Meterik 4 - Oostrum 43-2 Oostrum leed zijn eerste nederlaag en het begon eigenlijk zo goed. Vanaf het beginsygnaal zocht Meterik de Oostrumse goal maar bij ons had iedereen al snel zijn mannetje gevonden zodat de meeste aanvallen al vroegtijdig afgebroken werden. Na een kleine tien minuten nam Oostrum het iniatief over en dat leidde meteen tot 0-1. Het was Joop Bus die vanuit het midden veld opkomend een paar man passeerde en vanaf links laag in schoot. Oostrum verzuimde ondanks hard werken de score uit te bouwen en het was Meterik dat via een vrije trap de stand weer gelijk trok 1-1. Dit gebeurde na 20 minuten. Een betere samen werking tussen verdediging en keeper had dit doelpunt kunnen voorkomen. Oostrum hervond zich echter snel en het was Wiel Bovendeert die Oostrum met een laag schot opnieuw op een voor sprong bracht; 1-2. Een minuut voor rust scoorde Meterik vrij onverwacht na mistasten van onze keeper wederom de gelijkmaker 2-2. Rust. Na rust eerst een blessure voor Joop Bus en even later voor Wiel Bovend'eert (die echt uit de wedstrijd getrapt werd). Dit kostte ons ondanks goede vervangingen toch de greep op het middenveld. Na 20 minuten werd een terugkomende bal van de lat onhoudbaar ingeschoten; 3-2. Oostrum ging massaal in de aanvalkreeg ook kansen maar verder dan een schot van John Derikx tegen de lat kwamen we niet. Aan de andere kant moest Wiel een paai* keer handelend optreden om een grotere score te voorkomen. Een wat gelukkige winst voor Meterik want een gelijkspel was zeker op zijn plaats geweest. Als we zondag a.s. weer met dezelfde inzet strijden zie ik het wel zitten. Zondag a.s. 10.00 uur Oostrum 4 - Swolgense Boys 4. Tot dan. 13 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13