per week aan vrede doen. Je bent er dagelijks mee bezig of het nu gaat om ruzies tussen kinderen of gaat over stakingen van volwassenen. Toch willen we deze week eens extra de aandacht vestigen op "vredesopvoedingstreven om goed te doeh" Tijdens dit project willen we, vooral m.b.v. foto's en door de kinderen gemaakte tekeningen, gesprekjes houden over "boos zijn". Ook zal de "dramatische expressie" tijdens dit project veel aandacht krijgen. Het versje dat we e.v. gaan leren is: De juf op school is vandaag niet blij ze doet heel kattig en ze schreeuwt erbij Oh lieve juf van onze klas ik wou dat het nu vast morgen was Het liedje dat we e.v. gaan leren is: Als ik kwaad ben met mijn handen geef ik een stomp en nog een. Als ik kwaad ben met mijn handen sla ik telkens om mij heen. Als ik kwaad ben met mijn ogen kijk ik omhoog, kijk ik opzij. Als ik kwaad ben met mijn ogen dan vlucht ieder weg voor mij Als ik kwaad ben met mijn voeten schop ik hier, stamp ik daar. Als ik kwaad ben met mijn voeten dat vindt ieder wel naar. Tijdens de werklessen willen we met de kinderen van oude was handjes handpoppen maken. Zoudt U Uw kind een oud washandje, met de naam erop, willen meegeven. Met vriendelijke groeten, leidsters kleuterschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT_DE_KLEUTERSCHOOL Onlangs is de t.v. in mijn klas kapot gegaan. Omdat deze niet meer te repareren is wil ik vragen of er iemand misschien nog een t.v. thuis heeft, die gemist kan worden. Met vriendelijke groeten, Margreet Cuijpers. tel. school: 82475. 5

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5